Huzur Sokağı

Birbirinden güzel diziler TV ekranlarında sezonun açılması ile yerlerini almaya başladı. Biz, seyirciler de beğendiğimiz dizileri seyretmeye başladık. Yanılmıyorsam, hemen arkadaşlar arasında veya ev halkı arasında yorumlar yapılmaya başlandı gibi. Şu bölümde kullanılan evin mobilya ve aksesuarı, karekterin elbisesi, ayakkabıları veya takıları çok şıktı a bak ne kadar yakışmış vs.. denildiğini duyuyor gibiyiz…
 
Dizilerde kim ne giymiş, hangi markalar sponsor olmuş...
 
Dizide gördüğümüz kıyafetler gözümüze nasıl da çekici geliyor, kıyafetleri karektere göre kombinleyen stil danışmanları işte burada devreye giriyor. Çünkü; oyuncuların kamera karşısına geçmeden her detayını onlar hazırlıyor. Siz değerli dizisponsorlari.com takipçileri için set arkasında stil danışmanları(styling) tarafından hazırlanan oyuncuların görsellerini paylaşmaya başlıyoruz.
 
 
Huzur sokağı  Feyza'nın Siyah Uzun Elbisesi...
4737

Atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve bu akşam yeni bölümü ekranlara gelecek olan Huzur Sokağı karakterlerinden Feyza'nın giydiği siyah beli kemerli uzun elbisesi etesettür markadır..

Huzur sokağı 59.bölüm Feyza'nın önü deri detaylı pardesüsü...
6033

atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve bu akşam yeni bölümü ekranlara gelecek olan Huzur Sokağı karakterlerinden Feyza'nın giydiği yaka kısmı deri detaylı füme rengindeki pardesüsü Jaade markadır..

Huzur sokağı dizisi Feyza'nın kabanları..
4383

atv ekranlarında yayınlanan huzur sokağı dizisinin karakterlerinden Feyza'nın giydiği kabanların markası için tıklayınız..

Huzur sokağı 58 bölüm Feyza'nın kırmızı elbisesi..
5851

atv ekranlarında yayınlanan Huzur sokağı dizisinin karakterlerinden Feyza'nın 58.bölümde giydiği kırmızı elbise Gamze Saraçoğlu tasarımıdır.Selin demiratar stil danışmanı Rutkay Öziş...

Feyza'nın kuşlu küpeleri..
3551

atv ekranlarında yayınlanan Huzur sokağı 53.bölümünde feyza karakterine hayat veren Selin Demiratar'ın taktığı kuşlu küpeler pp Lappart  markadır. Bilgi ; Huzur sokağı dizisi Selin Demiratar'ın stil danışmanı Rutkay Öziş

Huzur Sokağı 53.bölüm Feyza'nın kıyafetleri...
4458

atv ekranlarında bu akşam 54.bölümü yayınlanacak olan Huzur sokağı dizisinin oyuncularından Feyza karakterinin 53.bölümde giydiği deri görünümlü gömleği COS siiyah mini eteği Beymen academia markadır. Bilgi; Huzur sokağı dizisi Selin demiratar stil danışmanı Rutkay Öziş.

Huzur sokağı Feyza'nın yeşil kürklü kabanı..
4902

atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Huzur Sokağının 52.bölümünde, başrol oyuncularından Feyza (Selin Demiratar) 'nın  merak edilen yeşil yaka kısmı kürklü kabanının markası İpekyol koleksiyonundan olup ,Selin Demiratar'ın stil danışmanı Rutkay Öziş tarafından seçilmiştir.

Huzur Sokağı 51.bölüm Şükran'ın yeşil pardüsesi..
3760

atv ekranlarında bu akşam 52.bölümü yayınlanacak olan Huzur Sokağı dizisinin oyuncularından Sinem Öztürk ( Şükran) 'ün dizinin 51.bölümde giydiği önden düğmeli ve kemerli yeşil pardüsesinin markası Berrince olup, Sefamerve.com adresinden inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Huzur Sokağı 50.bölüm Feyza'nın beyaz uzun elbisesi..
3655

atv ekranlarında bu akşam 51.bölümü ekrana gelecek olan Huzur sokağı dizisinin başrol oyuncularından Selin Demiratar dizideki adı ile Feyza  geçen hafta stylingi Rutkay Öziş'in seçtiği Gamze Saraçoğlu 'na ait beyaz bir elbise ve yine aynı tasarımcaya ait Uzun beyaz kaban giydi..

Huzur sokağı 49.bölüm Selin Demiratar'ın kıyafetleri..
3365

atv ekranlarında cuma akşamı yayınlanan Huzur Sokağı dizisinin oyuncularından Selin Demiratar yani Feyza'nın 49.bölümde giydiği önü kartal desenli bluzu, önden düğmeli gri üzeri siyah çizgili elbisesi ve ceketinin markası Bozsister..

EN GÜNCEL