İşler Güçler

Birbirinden güzel diziler TV ekranlarında sezonun açılması ile yerlerini almaya başladı. Biz, seyirciler de beğendiğimiz dizileri seyretmeye başladık. Yanılmıyorsam, hemen arkadaşlar arasında veya ev halkı arasında yorumlar yapılmaya başlandı gibi. Şu bölümde kullanılan evin mobilya ve aksesuarı, karekterin elbisesi, ayakkabıları veya takıları çok şıktı a bak ne kadar yakışmış vs.. denildiğini duyuyor gibiyiz…
 
Dizilerde kim ne giymiş, hangi markalar sponsor olmuş...
 
Dizide gördüğümüz kıyafetler gözümüze nasıl da çekici geliyor, kıyafetleri karektere göre kombinleyen stil danışmanları işte burada devreye giriyor. Çünkü; oyuncuların kamera karşısına geçmeden her detayını onlar hazırlıyor. Siz değerli dizisponsorlari.com takipçileri için set arkasında stil danışmanları(styling) tarafından hazırlanan oyuncuların görsellerini paylaşmaya başlıyoruz.
 
 
Ahmet Kural'ın spor ayakkabıları...
6515

Star Tv'de Salı akşamları yayınlanan modern muzip yalanları olan İşler Güçler dizisinin başrol oyuncularından Ahmet Kural'ın spora giderken giydiği spor ayakkabıları Puma'dan...

İşler Güçler Feride ve Ahmet Kural'ın kıyafetleri...
8557

İşler Güçler dizisinin 27.bölümünde Feride(Gaye Gürsel)'nin restauranttayken giydiği elbisesi Bebe, Ahmet Kural'ın Feride'ye evlenme teklif ettiği sahnede giydiği ise montu Fred Perry'den... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler- Ahmet Kural'ın 27.bölümdeki montu...
6117

İşler Güçler dizisinde Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile başrolu paylaştığı Ahmet Kural'ın 27.bölümde Feride ile  Avustralya'ya gitmeye karar verdiği sahnede giydiği açık renk montu Jimmy Key, lacivert kazağı Fred Perry, beresi ise Kadıköy'den alınmıştır.

İşler Güçler- Zehra'nın taytı ve tişörtü...
4971

İşler Güçler dizisinde Sadi'nin kız kardeşi rolünde olan Zehra(Ceren Moray)'nın ''ekibin keyfi yerinde'' çekimlerinde giydiği geometrik desenli taytı ve bol tişörtü Mango'dan... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

Burcu Kıratlı'nın nişan elbisesi...
6969

İşler Güçler dizisinin başarılısı oyuncularından Ahmet Kural geçtiğimiz günlerde Burcu Kıratlı ile dünya evine girmek için ilk adımı attı. Ahmet Kural'ın sevgilisi Burcu Kıratlı'nın nişan törenindeki kıyafet tercihi Tuvanam'dan yana oldu. 

Ahmet Kural'ın trambolindeyken giydiği kıyafetler...
7254

Ahmet Kural'ın İşler Güçler dizisinin 21.bölümünde biricik sevgilisi Feride'yi güldürmek için trambolinde zıpladıkları sahnede giydiği kazağı ve pantolonu Little Big'ten... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler dizisinde Sadi ve Ecevit'in montları...
3675

Star tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisinin 16.bölümünde Sadi Celil Cengiz'in giydiği montu Fred Perry, Ecevit (Büşra Pekin)'in giydiği yeşil montu ise Collezione'dan... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

Ahmet Kural'ın kahvrengi kabanı...
4784

İşler Güçler dizisinde başarısıyla gönüllerde taht kuran  Ahmet Kural'ın giydiği kahverengi mon Cazador firmasına aittir.  Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler-Feride'nin siyah gömleği...
3994

İşler Güçler dizisinde Ahmet Kural'ın biricik sevgilisi Dr. Feride (Gaye Gürsel) 'nin 25.bölümde kulağının kaybolduğu sahnede üzerindeki siyah gömlek Bebe'den... Feride'nin gömleğinin benzerini almak için tıklayınız.

Ahmet Kural'ın kapşonlu hırkası...
5795

Ahmet Kural'ın İşler Güçler dizisinin 25.bölümünde evdeyken giydiği kahverengi- lacivert kapşonlu hırkası Little Big'ten... Ahmet Kural'ın hırkasından satın almak için tıklayınız.  Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

EN GÜNCEL