Lale Devri

Zümrüt'ün sezon finalindeki gömleği ve pantolonu...
4107

Fox Tv ekranlarında sezon finali yapan Lale Devri dizisinde Hatice Aslan'ın canlandırdığı Zümrüt karakterinin giydiği kot gömleği ve pantolonu hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Azra'nın lale devri sezon finali kıyafetleri..
5051

Fox tv.ekranlarının sevilen dizisi,Lale devri dizisi 117.bölümünde Azra (Deniz Barut)'nın giydiği kot gömlek ve pantolonunun markası hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Reyhan'ın dantel bluzu ve yeşil pantolonu...
4267

Fox tv ekranlarında yayınlanan, yakın zamanda sezon finali yapan Lale Devri dizisinde Reyhan (Ayten Soykök)'ın giydiği dantel bluzu İpekyol, yeşil pantolonu ise Twist markasıdır. Fotoğraf galerisi için tıklayınız. 

Lale devri toprak'ın sezon finali kıyafetleri..
5264

Fox tv.ekranlarının sevilen dizisi Lale devri' nin sezon finalinde toprak karekterinin giydiği ve sezonun trendlerinden olan çiçek desenli gömlek ve mint yeşili pantolonunun markası hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Zümrüt Taşkıran'ın lale devri sezon finali kıyafetleri..
3671

Lale Devri dizisinin 117.bölümünün sezon finalinde Zümrüt (Hatice Aslan) Taşkıran'ın çınar'la tartışdığı sahnede giydiği uzun beyaz yaka kısmı mavi olan ceketi Elaidi, pantolonu ise Gamze saraçoğlu tasarımıdır.

Azra'nın askılı siyah eteği..
3957

Fox tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Lale Devri dizisinin 116.bölümünde Azra (Deniz Barut) karakterinin giydiği askılı, uzun siyah eteğinin markası  Bozsisters..

Lale Devri dizisi Azra'nın tasarım eteği ve buluzu...
3629

Lale devri dizisinde Azra karakterinin dizide giydiği  krep taş detaylı buluz ve deri detaylı eteğinin tasarımı Ece salıcı'ya aittir. Azra'nın giydiği ,Ece salıcı etek veya ece salıcı buluzu satın almak veya koleksiyonu incelemek için tıklayınız..

Lale Devri Hatice Aslan'nın 115.bölüm elbisesi..
3150

Lale Devri dizinin 115.bölümünde Zümrüt Taşkıran (Hatice Aslan)'ın toprağın vurulması ile ilgili haberleri seyrettiği sahnede giydiği krem ve siyah tonlarındaki tasarım elbisenin markası hakkında bilgi almak için tıklayınız...

Lale devri 114.bölüm bölüm Azra'nın elbisesi..
3395

Fox tv ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisinin 114.bölümünde toprak'ın yanına düğün hazırlıklarını görmek için gittiği sahnede Azra'nın giydiği kolları altın tonlarındaki lacivert elbisesi Elif cığızoğlu tasarımıdır.

Lale devri Hacite Aslan'ın  desenli elbisesi..
3431

Lale Devri dizisinin 114.bölümünde Hatice Aslan'ın hastaneye gittiği sahnede giydiği desenli şık elbisesinin markası ve tasarımcısı hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Lale Devri Zümrüt'ün 114.bölüm kıyafetleri..
3752

Fox tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Lale Devri dizisinin başrol oyuncularından Hatice Aslan'ın 114.bölümde giydiği gri tonlarındaki askılı eteği,beyaz bluzunun  markası hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Lale Devri Toprak'ın mor elbisesi..
5260

Lale devri dizisinin 114.bölümünde, Toprak (Selen Soyder)' ın Azra( Deniz Barut)' nın düğününde giydiği mor uzun elbise hakkında bilgi almak ve görsellerini incelemek için tıklayınız..

Azra'nın gelinliği..
4303

Fox Tv. nin cumartesi akşamları yayınlanan dizisi,Lale devri 'nin 114.bölümünde  Azra (Deniz Barut)'ın Kerem'le evleneceği sahnede Azra'nın giydiği beyaz gelinliğin markası hakkında bilgi için tıklayınız..

Lale Devri Zümrüt'ün yeşil elbisesi..
3100

Fox Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan, Lale devri dizisinde Zümrüt (Hatice Aslan)Taşkıran'ın dizinin sonlarına doğru giydiği Yeşil elbise Arzu Kaprol Tasarımıdır..

Lale devri Azra'nın 112.bölüm Kıyafeti..
3832

Fox Tv. ekranlarının cumartesi akşamları yayınlanan dizisi Lale devrinde Azra'nın Ahmet'le konuştuğu sahnede ve azra'nın oğlunu hayvanat bahçesine götürdüğü sahnede giydiği pembe tonlarındaki çicekli bluzu ve pembe pantolonu Arzu Kaprol İmzası taşımaktadır.

Lale devri Zümrüt'ün 112.bölüm bluzu ve dantelli pantalonu..
3187

Fox Tv. ekranlarının cumartesi akşamları yayınlanan dizisi Lale devrinin 112.bölümünde , Zümrüt Taşkıran(Hatice Aslan)'ın giydiği siyah bluzu Sevinç Bilgin tasarımı, Dantel detaylı pantalonu ise Closh Markasıdır..

Lale Devri Toprak'ın kırmızı ceketi...
3837

Fox tv ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisinde Toprak (Selen Doyder) karekterinin 110.bölümde giydiği kırmızı ceketi Batik markasıdır. Batik markasının diğer ceket modellerini görmek için tıklayınız. 

Lale Devri 111.bölüm Zümrüt'ün kıyafet ve Takıları..
2826

Lale devri dizisinin 111.Bölümünde Zümrüt (Hatice Aslan) 'ün mahkemede giydiği lacivert kol kısmı beyaz detaylı bluzu ,beyaz pantalonu Mehtap Elaidi, takımına kullandığı takıları Cem lokmanhekim,  çantası ise Forever New 'dir.

Hatice Aslan'ın Lale devri Tasarım bluzu..
3727

Fox tv ekranlarının cumartesi akşamları sevilerek seyredilen dizisi Lale devrin' in güzel oyuncusu, Hatice Aslan  okan'ın ofisine giderken giydiği mor dantel detaylı bluzu, Pınar Ay Haute Couture tasarımıdır.

Zümrüt Taşkıran lale devri elbisesi...
3692

Başarılı oyuncu Hatice Aslan karakter adı ile Lale devri'nin şık giyinen oyuncusu Zümrüt Taşkıran'ın geçtiğimiz bölümde,mahkemeden gelen boşanma belgesini aldığı sahnede,giydiği beyaz elbisesi Arzu Kaprol Tasarımıdır.

EN GÜNCEL