Bir Fikrin Mi Var?

DiziSponsorlari.com - 100.00TL Payu Ödülü
5236

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en büyük girişimcilik serüveni Bir Fikrin Mi Var? programında, yarı finaldeki sunumumuzu ve kazandığımız ödülü izlemek için tıklayınız.

Tamay Kılıç'ın sarı elbisesi...
3631

Tv8 ekranlarında yayınlanan ''Bir Fikrin Mi Var''  girişimcilik serüveninin  12.12.2012 tarihinde yayınlanan bölümünde  kırmızı odada yarışmacıların heyecanına ortak olan başarılı sunucu Tamay Kılıç'ın sarı elbisesi Koton'dan...

Bir Fikrin Mi Var- Kırmızı odanın ve jüri üyelerinin sandalyeleri...
2728

Tv8 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Ülkemizin en büyük girişimcilik programı olan ve sitemizin jüri tarafından 1.seçilerek yarı finale kaldığı ''Bir Fikrin Mi Var'' programındaki jüri üyelerinin oturduğu kırmızı sandalyelerle, kırmızı odadaki bistro masalar ve bar sandalyeleri  Cadı Furniture Design sponsorluğundadır.

Dizisponsorlari.com Yarı final'de
4510

DiziSponsorlari.com sitemizin ''Bir Fikrin Mi Var? yarışma programındaki girişimciler arasında, jüri üyeleri tarafından yarı finale seçilmesi ve TV8''deki yayınını izlemek için tıklayınız.

Bir Fikrin Mi Var- Tamay Kılıç'ın kıyafetleri...
3359

TV8 ekranlarında Bir Fikrin Mi Var? yarışma programının 14 Kasım 2012 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde ve jüri üyelerinden Alphan Manas'ın kıyafetleriniz çok güzel o yüzden sizi elemiyoruz dediği Tamay Kılıç'ın giydiği sarı gömleği ve siyah kendinden desenli eteği Koton'dan...

TV8-Bir fikrin mi var-Cemal Hünal -Tamay Kılıç' ın kıyafetleri
3367

TV8 Ekranlarında  Çarşamba akşamları yayınlanan;Türkiye'nin en büyük girişimcilik serüveni Bir Fikrin Mi Var? yarışma programını sunan ; Cemal Hünal ve Tamay Kılıç'ın kıyafetleri.

EN GÜNCEL