Dila Hanım

Dila hanım Hatice Şendil'in 57.bölüm gelinliği..
6513

Show tv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Dila Hanım dizisinin oyuncularından Hatice Şendil'in dizinin 57.bölümünün sonlarına doğru giydiği  gelinlik dizinin çekildiği Adana'da bulunan Gözde Moda Evi 'nin koleksiyonundan seçilmiştir.

Dila'nın siyah deri detaylı ceketi..
5646

Show Tv.ekranlarında bu akşam 46.bölümü ekrana gelecek olan Dila hanım dizisinin güzel oyuncusu Hatice Şendil'in dizide avukat arkadaşı ile konuştuğu sahnede giydiği siyah deri detaylı ceketinin markası Perspective'dir.

Dila'nın 45.bölüm bordo trikosu..
5571

Show tv. ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Dila hanım dizisinin oyuncularından Hatice Şendil ( Dila) 'in Rıza'yı ziyarete gittiği sahnede üzerinde bulunan bordo  yakası incili trikosunun markası Perspective'dir.

Dila Hanım Hatice Şendil'in Somon rengi  bluzu..
5266

Show Tv.Ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Dila Hanım dizisinin oyuncularından Hatice Şendil'in üzerindeki somon rengi yandan bağlamalı bluzunun markası Park Bravo..

Dila hanım Hatice Şendil'in siyah elbisesi..
6277

Show tv.ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Dila hanım dizisinin oyuncularından Hatice Şendil'in 44.bölümde giydiği siyah kısa kollu beli kemerli elbisesi Perspective'nin koleksiyonundan seçilmiştir.

Dila hanım dizisi Fatma'nın gömleği..
5228

Show Tv.ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Dila hanım dizisinde Fatma'nın annesi ile haydar'ın arasında birşeyler olduğunu abisine anlattığı sahnede giydiği krem kolları bordo ipek bluzunun markası Perspective markadır.

Dila hanım 42.bölüm Dila'nın siyah beyaz elbisesi..
4623

Show Tv. Ekranlarında yayınlanan Dila hanım dizisinin 42.bölümünde dila (Hatice Şendil)'nın savcı ile görüştüğü sahnede giydiği üstü beyaz altı siyah beli kemerli elbisenin markası Perspective 'dir.

Dila hanım'ın 37.bölüm Elbisesi..
4768

Show Tv.ekranlarında yayınlanan Dila hanım dizisinin 37.bölümünde Dila (Hatice Şendil)'nın İstanbula gitmek için evden ayrıldığı sahnede giydiği krem rengi kendinden desenli elbisesinin markası Beymen club 'dır.(Bilgi; Dila hanım dizisi stil danışmanı, Özge Öztürk)

Dila Hanım dizisi Dila'nın Beyaz noktalı gömleği..
4810

Bu sezon kanal değiştirerek Show Tv. Ekranlarına geçen,  Dila Hanımın 36 bölümünde dila ((Hatice Şendil)'nın giydiği beyaz puanlı gömleğinin markası Gap 'dir (Bilgi; Dila hanım dizisi,stil danışmanı Özge Öztürk)

Dila'nın sezon finalindeki gömleği...
4736

Star Tv ekranlarında yayınlanan 35.bölümü ile sezon finali yapan Dila Hanım (Hatice Şendil)'ın giydiği gömleği Karahasan's tasarımıdır. 

Rıza'nın çapa desenli hırkası...
3289

Star tv ekranlarında 35.bölümü ile sezon finali yapan Dila Hanım dizisinde Rıza (Erkan Petekkaya)'nın giydiği çapa desenli hırkası Beymen Club markasıdır. Fotoğraf galerisi için tıklayınız. Hırkanın benzerini İntikam dizisinde Engin Hepileri'de giymişti haberin detayları için tıklayınız. 

Dizilerde Perspective şıklığı...
4079

Merhamet dizisinin 17.bölümünde Deniz (Burçin Terzioğlu)'in giydiği siyah ceketi ve Dila Hanım dizisinin 34.bölümünde Dila (Hatice Şendil)'nın giydiği sarı ceketi Perspective markasıdır. Fotoğraf galerisi için tıklayınız. 

Dila Hanım dizisinde Fatma'nın yeşil elbisesi...
5518

Star Tv ekranlarında yayınlanan Dila Hanım dizisinin 34.bölümünde Azer ile buluşmaya giderken Fatma'nın giydiği yeşil elbise hakkında bilgi almak için tıklayınız. Bilgi: Aylin Atçı ( Dila Hanım dizisi Kostüm Tasarım) 

Dila'nın 34.bölümdeki gömleği..
4519

Dila Hanım dizisinin 34.bölümünde Dila Hanım'ın giydiği desenli gömleği Karahasan's tasarımıdır. Hatice Şendil'in desenli gömleğini satın almak için tıklayınız. 

Dila'nın 33.bölüm gömlek ve pantolonu...
4191

Star tv ekranlarında yayınlanan Dila Hanım dizisinin 33.bölümünde güzel oyuncu Hatice Şendil'in canlandırdığı Dila'nın giydiği pantolon ve gömlek kombini hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Dila'nın kot gömleği...
6011

Cuma akşamı Star tv ekranlarında yayınlanan Dila Hanım dizisinin 33.bölümünde Dila (Hatice Şendil)'in milletvekilinin yanına gittiği sahnede üzerinde olan kot gömleği hakkında bilgi almak için tıklayınız. Bilgi: Aylin Atçı ( Dila Hanım dizisi Kostüm Tasarım)

Dila'nın siyah gömleği...
3496

Star tv ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Dila Hanım dizisinde Dila (Hatice Şendil)'nın 31.bölümde Azer'in yanına hastaneye gittiği sahnede üzerinde olan siyah gömleği Perspective markasıdır. Bilgi: Aylin Atçı ( Dila Hanım dizisi Kostüm Tasarım)

Dila Hanım Savcı Canan'ın kıyafetleri...
5112

Dila Hanım dizisinin 31.bölümünde Dila (Hatice Şendil)'nın en yakın arkadaşı olan Savcı Canan'ın kıyafetleri hakkında bilgi almak için tıklayınız. Bilgi: Aylin Atçı ( Dila Hanım dizisi Kostüm Tasarım)

Dila Hanım Fatma'nın kareli gömleği...
4117

Dila Hanım dizisinin 33.bölümünde Rıza'nın kardeşi Fatma'nın Dila(Hatice Şendil) ile konuşmaya giderken giydiği kareli gömleğinin markasını öğrenmek için tıklayınız. Bilgi: Aylin Atçı ( Dila Hanım dizisi Kostüm Tasarım)

Dila Hanım 29.bölüm kıyafetleri...
5113

Dila Hanım dizisinin 29.bölümünde Dila Hanım (Hatice Şendil)'ın giydiği etek uçlarında siyah puantiyeler olan elbisesi Aslı Alev Lookbook Designers Store Adana'dan, Rıza (Erkan Petekkaya)'nın ceket ve gömleği ise Uptown firmasından... Bilgi: Aylin Atçı ( Dila Hanım dizisi Kostüm Tasarım)

EN GÜNCEL