Huzur Sokağı

Huzur sokağı  Feyza'nın Siyah Uzun Elbisesi...
4109

Atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve bu akşam yeni bölümü ekranlara gelecek olan Huzur Sokağı karakterlerinden Feyza'nın giydiği siyah beli kemerli uzun elbisesi etesettür markadır..

Huzur sokağı 59.bölüm Feyza'nın önü deri detaylı pardesüsü...
5173

atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve bu akşam yeni bölümü ekranlara gelecek olan Huzur Sokağı karakterlerinden Feyza'nın giydiği yaka kısmı deri detaylı füme rengindeki pardesüsü Jaade markadır..

Huzur sokağı dizisi Feyza'nın kabanları..
3855

atv ekranlarında yayınlanan huzur sokağı dizisinin karakterlerinden Feyza'nın giydiği kabanların markası için tıklayınız..

Huzur sokağı 58 bölüm Feyza'nın kırmızı elbisesi..
4304

atv ekranlarında yayınlanan Huzur sokağı dizisinin karakterlerinden Feyza'nın 58.bölümde giydiği kırmızı elbise Gamze Saraçoğlu tasarımıdır.Selin demiratar stil danışmanı Rutkay Öziş...

Feyza'nın kuşlu küpeleri..
3060

atv ekranlarında yayınlanan Huzur sokağı 53.bölümünde feyza karakterine hayat veren Selin Demiratar'ın taktığı kuşlu küpeler pp Lappart  markadır. Bilgi ; Huzur sokağı dizisi Selin Demiratar'ın stil danışmanı Rutkay Öziş

Huzur Sokağı 53.bölüm Feyza'nın kıyafetleri...
3865

atv ekranlarında bu akşam 54.bölümü yayınlanacak olan Huzur sokağı dizisinin oyuncularından Feyza karakterinin 53.bölümde giydiği deri görünümlü gömleği COS siiyah mini eteği Beymen academia markadır. Bilgi; Huzur sokağı dizisi Selin demiratar stil danışmanı Rutkay Öziş.

Huzur sokağı Feyza'nın yeşil kürklü kabanı..
4416

atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Huzur Sokağının 52.bölümünde, başrol oyuncularından Feyza (Selin Demiratar) 'nın  merak edilen yeşil yaka kısmı kürklü kabanının markası İpekyol koleksiyonundan olup ,Selin Demiratar'ın stil danışmanı Rutkay Öziş tarafından seçilmiştir.

Huzur Sokağı 51.bölüm Şükran'ın yeşil pardüsesi..
3231

atv ekranlarında bu akşam 52.bölümü yayınlanacak olan Huzur Sokağı dizisinin oyuncularından Sinem Öztürk ( Şükran) 'ün dizinin 51.bölümde giydiği önden düğmeli ve kemerli yeşil pardüsesinin markası Berrince olup, Sefamerve.com adresinden inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Huzur Sokağı 50.bölüm Feyza'nın beyaz uzun elbisesi..
3201

atv ekranlarında bu akşam 51.bölümü ekrana gelecek olan Huzur sokağı dizisinin başrol oyuncularından Selin Demiratar dizideki adı ile Feyza  geçen hafta stylingi Rutkay Öziş'in seçtiği Gamze Saraçoğlu 'na ait beyaz bir elbise ve yine aynı tasarımcaya ait Uzun beyaz kaban giydi..

Huzur sokağı 49.bölüm Selin Demiratar'ın kıyafetleri..
2875

atv ekranlarında cuma akşamı yayınlanan Huzur Sokağı dizisinin oyuncularından Selin Demiratar yani Feyza'nın 49.bölümde giydiği önü kartal desenli bluzu, önden düğmeli gri üzeri siyah çizgili elbisesi ve ceketinin markası Bozsister..

Huzur sokağı feyza'nın 49.bölüm elbisesi..
2712

Atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Huzur Sokağı dizisinin oyuncularından Selin Demiratar'ın dizinin 49.bölümünde giydiği renkli mini elbise Bozsisters tasarımıdır.

Huzur sokağı Feyza'nın siyah beyaz elbisesi..
2975

Atv ekranlarında cuma akşamı yayınlanan ve bu akşam 48.bölümü ekranlara gelecek olan, Huzur sokağının güzel oyuncusu Feyza karakterine hayat veren, Selin Demiratar'ın üzerindeki siyah beyaz şeritli elbisesi Boz sisters tasarımıdır.

Huzur Sokağı 38.bölüm Feyza'nın gömleği...
2973

Atv ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan, yeni sezona hızlı bir giriş yapan Huzur Sokağı dizisinin 38.bölümünde Feyza (Selin Demiratar)'nın giydiği yakası ve sırt kısmı siyah beyaz çizgili olan gömleği Dilara Acar tasarımıdır. Fotoğraf galerisi için tıklayınız. 

Sinem Öztürk'ün gelinliği...
4134

Ekranın sevilen dizilerinden Huzur Sokağı’nda Şükran karakterini canlandıran Sinem Öztürk, 15 Haziran Cumartesi günü iş adamı Gürsel Şatır ile hayatını birleştirdi. Öztürk, iki gün süren düğünde iki ayrı gelinlik giydi. Haberin detayları ve fotoğraf galerisi için tıklayınız. 

Feyza'nın gelinliği...
5431

Huzur Sokağı dizisinde Selin Demiratar'ın canlandırdığı Feyza'nın sezon finalinde giydiği uzun kollu tamamı güpür aralarında parlak pullar olan gelinliği Dreamon Gelinlik tarafından hazırlanmıştır. Fotoğraf galerisi için tıklayınız. Bilgi: Rutkay Öziş (Selin Demiratar Styling)

Şükran'ın mint yeşili elbisesi...
5905

Huzur Sokağı dizisinde rolünü başarıyla gerçekleştiren Sinem Öztürk'ün canlandırdığı Şükran'ın giydiği mint yeşili elbisesi Kayra markasıdır. Şükran'ın elbisesinden satın almak için tıklayınız. 

Feyza'nın düğün hazırlıkları sırasında giydiği kıyafetleri...
3676

Huzur Sokağı dizisinin sezon finalinde Bilal ve Feyza'nın düğün hazırlıkları için son kontrollere otele gittikleri sahnede Feyza'nın giydiği beyaz bluzu, pantolonu ve dolgu topuk ayakabıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.  Bilgi: Rutkay Öziş (Selin Demiratar Styling)

Feyza'nın sezon finalindeki pudra pembe elbisesi...
5119

37.bölümü ile sezon finali yapan Huzur Sokağı dizisinde Kevser Hanım'ın bohça getirdiği sahnede Feyza'nın giydiği pudra pembesi elbisesi hakkında bilgi almak için tıklayınız. Bilgi: Rutkay Öziş (Selin Demiratar Styling)

Şükran'ın Bilal'in nikahında giydiği kıyafetleri...
7336

atv ekranlarında yayınlanan 37.bölümü ile sezon finali yapan Huzur Sokağı dizisinde Şükran'ın Bilal ve Feyza'nın nikah törenine giderken giydiği siyah beyaz elbisesi hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Huzur Sokağı Feyza'nın bordo kazağı...
3840

atv ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde Feyza (Selin Demiratar)'nın giydiği bordo kazağı Zara, pantolonu Stefanel, ayakkabıları ise Adidas markasıdır. Bilgi: Rutkay Öziş (Selin Demiratar Styling)

EN GÜNCEL