İşler Güçler

Ahmet Kural'ın spor ayakkabıları...
6515

Star Tv'de Salı akşamları yayınlanan modern muzip yalanları olan İşler Güçler dizisinin başrol oyuncularından Ahmet Kural'ın spora giderken giydiği spor ayakkabıları Puma'dan...

İşler Güçler Feride ve Ahmet Kural'ın kıyafetleri...
8557

İşler Güçler dizisinin 27.bölümünde Feride(Gaye Gürsel)'nin restauranttayken giydiği elbisesi Bebe, Ahmet Kural'ın Feride'ye evlenme teklif ettiği sahnede giydiği ise montu Fred Perry'den... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler- Ahmet Kural'ın 27.bölümdeki montu...
6117

İşler Güçler dizisinde Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile başrolu paylaştığı Ahmet Kural'ın 27.bölümde Feride ile  Avustralya'ya gitmeye karar verdiği sahnede giydiği açık renk montu Jimmy Key, lacivert kazağı Fred Perry, beresi ise Kadıköy'den alınmıştır.

İşler Güçler- Zehra'nın taytı ve tişörtü...
4971

İşler Güçler dizisinde Sadi'nin kız kardeşi rolünde olan Zehra(Ceren Moray)'nın ''ekibin keyfi yerinde'' çekimlerinde giydiği geometrik desenli taytı ve bol tişörtü Mango'dan... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

Burcu Kıratlı'nın nişan elbisesi...
6969

İşler Güçler dizisinin başarılısı oyuncularından Ahmet Kural geçtiğimiz günlerde Burcu Kıratlı ile dünya evine girmek için ilk adımı attı. Ahmet Kural'ın sevgilisi Burcu Kıratlı'nın nişan törenindeki kıyafet tercihi Tuvanam'dan yana oldu. 

Ahmet Kural'ın trambolindeyken giydiği kıyafetler...
7254

Ahmet Kural'ın İşler Güçler dizisinin 21.bölümünde biricik sevgilisi Feride'yi güldürmek için trambolinde zıpladıkları sahnede giydiği kazağı ve pantolonu Little Big'ten... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler dizisinde Sadi ve Ecevit'in montları...
3675

Star tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisinin 16.bölümünde Sadi Celil Cengiz'in giydiği montu Fred Perry, Ecevit (Büşra Pekin)'in giydiği yeşil montu ise Collezione'dan... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

Ahmet Kural'ın kahvrengi kabanı...
4784

İşler Güçler dizisinde başarısıyla gönüllerde taht kuran  Ahmet Kural'ın giydiği kahverengi mon Cazador firmasına aittir.  Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler-Feride'nin siyah gömleği...
3994

İşler Güçler dizisinde Ahmet Kural'ın biricik sevgilisi Dr. Feride (Gaye Gürsel) 'nin 25.bölümde kulağının kaybolduğu sahnede üzerindeki siyah gömlek Bebe'den... Feride'nin gömleğinin benzerini almak için tıklayınız.

Ahmet Kural'ın kapşonlu hırkası...
5795

Ahmet Kural'ın İşler Güçler dizisinin 25.bölümünde evdeyken giydiği kahverengi- lacivert kapşonlu hırkası Little Big'ten... Ahmet Kural'ın hırkasından satın almak için tıklayınız.  Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler dizisinde-Zehra'nın kıyafetleri...
4801

İşler Güçler dizisinde Sadi'nin kız kardeşi rolünde olan Ceren Moray'ın canlandırdığı Zehra karakterinin 25.bölümde giydiği gri kabanı Collezione, mavi pantolonu Little Big, ayakkabısı Beyoğlu Atlas pasajından alınmıştır. Zehra'nın kabanını satın almak için tıklayınız.

İşler Güçler- Ahmet Kural'ın kamuflaj montu...
6627

Star tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisinin yayınlanan 25.bölümünde Ahmet Kural'ın giydiği kamuflaj montu Collezione'dan... Ahmet Kural'ın kamuflaj montunu satın almak için tıklayınız.Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu) 

Ecevit'in beyaz, Ahmet Kural'ın deri montu...
4497

İşler Güçler dizisinin yayınlanan 22.bölümünde Ecevit (Büşra Pekin)'in giydiği beyaz montu Batik'ten... Ahmet Kural'ın deri montu ise Cazador'dan... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler-Ahmet Kural'ın hırkası...
4186

Star Tv ekranlarında yayınlanan komedi dizisi İşler Güçler'in başrol oyuncularından Ahmet Kural'ın 22.bölümde giydiği v yaka hırkası Fred Perry'den... Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler-23.bölüm kıyafetleri...
5577

Star tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisinin yayınlanan 23.bölümünde yine kahkaha tufanı vardı. Dizideki oyuncuların merak edilen kıyafetlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu) 

İşler Güçler-ahmet Kural'ın evindeki mobilyalar...
3907

İşler Güçler dizisinin başarılı oyuncularından Ahmet Kural'ın evindeki koltuklar Emo Home, tablolar Özverler Çerçeve, saat İkea, sehpa ve kitaplık dizisinin sanat yönetmeni Arzu Hanım'a ait olduğu için hiç bir yerde satılmıyor. Sehpanın üzerindeki aksesuarlar Tepe Home ve İkea'dan...

İşler Güçler- Ecevit'in kıyafetleri...
3017

Star tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisinin kadrosuna sonradan dahil olmasını rağmen başarılı bir performans gösteren Büşra Pekin'in canlandırdığı Ecevit karakterinin 22.bölümde Zehra'ya çay götürdüğü sahnede üzerindeki hırkası Adil Işık, pantolonu ise Miss Poem'den...

İşler Güçler-Ahmet Kural'ın kazağı...
3987

Star tv'nin fenomen dizilerinden olan  İşler Güçler'de başrolü  Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşan Ahmet Kural'ın 22.bölümde giydiği kazağı Fred Perry'den...Bilgi: Gülay Kuriş (İşler Güçler dizisi Sponsor Sorumlusu)

İşler Güçler dizisinde Ahmet Kural'ın nevresim takımı...
2804

Star Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan komedi dizisi İşler Güçler'in oyunucularından Ahmet Kural'ın odasında nevresim takımı Cotton Box'tan... Dizide feriha siyah nevresim takımı kullanılmıştır. 

EN GÜNCEL