Ana Sayfa Kim Neye Sponsor SON Berrak Tüzünataç'ın Son dizisindeki kıyafetleri

Berrak Tüzünataç'ın Son dizisindeki kıyafetleri

Atv Ekranlarında yayınlanan Son dizisinin berrak Tüzünataç'ın 3.bölümde giydiği deri hırkası Simay Bülbül tasarımıdır. Yeni kuşak Türk tasarımcılarından biri olan Simay Bülbül koleksiyonlarında deriyi kullanarak, Türkiye’nin çok güçlü olduğu bu sektöre yepyeni bir soluk getirdi.2011 yılında Galata’da 600 metre karelik yeni showroom’una taşınan ve deri ile şık kumaşları birleştirerek özel günler için kişiye özel tasarımlar yapan Simay Bülbül, gelinlikten şık bir gece elbisesine farklı tasarımlarıyla servis veriyor ve birçok ünlü sanatçının imaj danışmanlığını yapıyor.Ayrıca dizi,film ve klip gibi projelere kostüm tasarlıyor.

Görsel Bilgi; Simay Bülbül


Berrak Tüzünataç'ın Son dizisindeki kıyafetleri Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
 1. orkide

  merhaba aylinin evinin girişinde ki halının markasını öğrenmek istiyorum.teşekkürler.

  • DiziSponsorlari.com admin

   Orkide, evin girişinde ki halı ev sahibine aitmiş. Sponsor firmalardan temin edilmediği için markası bilinmiyor malesef.

 2. ibaloglu

  Aylin in evinde yemek masasının etrafındaki sandalyeler ne marka veya nereden temin edebilirim. yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  • DiziSponsorlari.com admin

   ibaloglu,Aylin in evinde yemek masasının etrafındaki sandalyeler Koltuksan firmasından satın alınmış. Bilgi:Esra Bulut(Ay Yapım Sponsor Sorumlusu)

 3. meral

  merhaba 20.02.12 tarihinde yayınlanan selimin oğlu ömerin üstündeki taba renkli kaşe kabanın markasını öğrenmek istiyorum teşekkürler

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL