Ana Sayfa Tasarımcılar Zooey Deschanel, Tommy Hılfger ile Moda Dünyasına Adım Atıyor!

Zooey Deschanel, Tommy Hılfger ile Moda Dünyasına Adım Atıyor!

Zooey Deschanel, Tommy Hılfger ile Moda Dünyasına Adım Atıyor!

 TOMMY HILFIGER, ünlü oyuncu, müzisyen ve stil ikonu Zooey Deschanel ile birlikte “To Tommy, From Zooey” adlı özel kapsül koleksiyonu tasarladı. Zooey Deschanel’in moda dünyasına adım attığı ve moda tutkusunu hayranlarıyla buluşturmayı hedeflediği kapsül koleksiyonu, önümüzdeki aylarda Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya’da az sayıda TOMMY HILFIGER Mağazası’nda ve online alışveriş kanallarında satışa sunuluyor olacak.

 Zooey Deschanel, dünyaca ünlü tasarımcı Tommy Hilfiger ile birlikte gerçekleştirilen özel bir iş birliği sonucu ortaya çıkan “To Tommy, From Zooey” Kapsül Koleksiyonu için; “Tommy ile birlikte çalışmak gerçekten harikaydı, ben tam bir moda tutkunuyum ve her zaman için gardırobuma vintage öğeler içeren feminen parçalar eklemenin yeni yollarını arıyorum. Tommy gibi ben de nostaljik müzikler, klasik filmler ve eski Hollywood ikonlarından ilham alıyorum. Onun bu tasarım sürecindeki rehberliği her parçaya özgün bir yorum katmama gerçekten çok yardımcı oldu” diyor. Yaratım sürecinde birlikte çalışan ikili, TOMMY HILFIGER’ın klasik renk paletindeki kırmızı, beyaz ve laciverti kullanarak feminen öğelerin ön planda olduğu dikkat çekici bir kapsül koleksiyonu sunuyor. Kadın bedenini en iyi şekilde gösteren siluetler yaratmak için, klasik pardösü tarzında gömlek elbiselerden, oymalı kesimlere ve pile içi gizli desenlere kadar çeşitli çarpıcı detaylar bir arada yer alıyor. Alışılmışın dışında modern geometrik şekiller deniz temasıyla güçlenerek Deschanel’in “Modical” olarak tanımladığı yepyeni bir görünüm ortaya çıkarıyor. Klasik detaylara canlı ve enerjik bir ruh katan “To Tommy, From Zooey,” Hilfiger’ın moda dünyasına adım attığı ve Deschanel’in de kişisel stilinde tercihi olan 60’ların görünümünü yakalıyor.

 Sanatçıyla ilk defa Los Angeles’ta tanışan ve ilk andan itibaren Deschanel’in stilinden çok etkilendiğini ifade eden Tommy Hilfiger, “Her tasarım orijinal ve eğlenceli. Koleksiyon, Zooey’nin feminen ve enerjik stiliyle TOMMY HILFIGER’ın benimsediği klasik ve rahat Amerikan tarzının mükemmel bir füzyonu oldu” sözleriyle kapsül koleksiyonu hakkında heyecanını dile getiriyor.                                                                                 

 “To Tommy, From Zooey”  Kapsül Koleksiyonu’nda 16 elbise, özel tasarım çanta ve aksesuarlar yer alıyor. 60’lı yılların Twiggy ve Jean Shrimpton gibi ikonik modelleriyle özdeşleşen kısa etek boyları, pike ve oxford kumaşlar, farklı desenlerle buluşan ipek ve keten dokular renk bloklarıyla görsel bir zenginlik yaratıyor.  “To Tommy, From Zooey”  hissettirdiği ılık yaz esintileri ile kendine özgü duruşu ve preppy tarza getirdiği rahat yorumlarla markanın özündeki iyimserliği ve gençlik enerjisini yansıtıyor.

Ünlü oyuncu Zooey Deschanel, kapsül koleksiyonunun reklam kampanyası kapsamında Carter Smith’in objektifine poz verecek ve New York, Los Angeles, Mexico City gibi dünya şehirlerinde çeşitli tanıtım etkinliklerine katılacak.

Koleksiyon, Nisan ayı sonundan itibaren Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya’da az sayıda TOMMY HILFIGER Mağazası’nda ve online alışveriş kanallarında satışa sunuluyor olacak

Zooey Deschanel, Tommy Hılfger ile Moda Dünyasına Adım Atıyor! Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
  1. Zooey Deschanel, Tommy Hılfger ile Moda Dünyasına Adım Atıyor! için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL