Ana Sayfa Gezi “Ketchup” Da “Atiye” Ve Dj Funky “C” Rüzgarı Esecek!

“Ketchup” Da  “Atiye” Ve Dj Funky “C” Rüzgarı Esecek!

07 Aralık Cumartesi gecesi saat 23:00’ de başlayacak olan ünlü şarkıcı “ATİYE” nin muhteşem performansıyla artan enerjiniz, Türkiye’ nin en iyi DJ’ lerinden olan DJ FUNKY “C” ile sınırsız bir eğlenceye dönüşecek!

”KETCHUP”, Los Angeles, Washington, Las Vegas, Dubai ve Kuşadası' ndan sonra şimdi de Ankara Next Level AVM’ nin içerisinde yerini alıyor. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan, eğlenceli stilini detaylarda gizleyen dekorasyonu, kendi tarzını yansıtan müzikleri, birbirinden farklı lezzetleri, her an sürprizlerle dolu eğlence anlayışı ile sizlere keyif dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Ankara’ nın yeni bombası “KETCHUP”, ATİYE’ nin ve DJ FUNKY “C” nin muhteşem performansı ile sizleri keyifle eğlenmeye davet ediyor.

“KETCHUP”, 07 Aralık Cumartesi günü saat 23:00’ de başlayacak ünlü şarkıcı ATİYE’ nin performansıyla artan ernerjiniz, Türkiye’ nin en iyi dj lerinden DJ FUNKY “C” ile sınırsız bir eğlenceye dönüşüyor.

Ünlü şarkıcı ATİYE ve Türkiye’ nin en iyi dj lerinden DJ FUNKY “C”  performansında çalınan müzikler sizleri hem haftanın yorgunluğundan kurtaracak, hem de harika bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak.

 

“Ketchup” Da “Atiye” Ve Dj Funky “C” Rüzgarı Esecek! Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
  1. “Ketchup” Da “Atiye” Ve Dj Funky “C” Rüzgarı Esecek! için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL