Ana Sayfa Tasarımcılar Ceren Ocak Kendi Adını Taşıyan Koleksiyonuyla Fark Yaratacak..

Ceren Ocak Kendi Adını Taşıyan Koleksiyonuyla  Fark Yaratacak..

Ceren Ocak Kendi Adını Taşıyan Koleksiyonuyla  Fark Yaratacak..

Zeki Triko’nun tasarımcılarından Ceren Ocak, artık kendi adını taşıyan koleksiyonu ile modaseverlerle buluşuyor. Genç tasarımcı, artık “Ceren Ocak” markasıyla yoluna devam edecek. İlk koleksiyonunu 2013-14 Sonbahar Kış sezonu için hazırlayan Ocak, koleksiyonda ağırlıklı olarak siyah, haki ve toprak tonlarına yer verdi. Koleksiyon, derinin hakim olduğu tasarımlarda kullanılan sofistike detaylar ile heykelsi bir etki yaratılıyor.

Koleksiyon, zamandan ve mekandan bağımsız olarak kendi tarzını cesurca ortaya koymak isteyen kadınlar için tasarımlar sunuyor. İpek ve deri, yün ve deri gibi farklı kumaşların mix’lenerek bir arada kullanıldığı dikkat çekiyor.

Koleksiyondaki lüksü yansıtan tasarımlar ile özgüveni yüksek, giyimine günden geceye özen gösteren, özgün ve cesur bir kadın silueti yaratılmak istenmiş. Feminen ve maskülen formların uyumlu dengesi, iddialı bir stili yansıtıyor.

Ceren Ocak
1983 yılında Trabzon’da doğan Ocak, işletme eğitimi almasına rağmen kariyerine moda ve tasarım alanında devam etmeye karar verdi. İstanbul Lasalle International Academy’de moda tasarımı eğitimi aldı.

Mezuniyetinin hemen ardından Zeki Triko’nun tasarım ekibine katılan Ocak, çalıştığı dönem boyunca birçok başarılı koleksiyona imza attı. Ocak’ın tasarımları İngiltere’nin ünlü mağaza zinciri Harrods’da da satışa sunuldu. Bu yılın Haziran ayında kendi koleksiyonunu hazırlamak için Zeki Triko’dan ayrılan Ocak, 17 parçadan oluşan ilk koleksiyonunu 1 Kasım 2013 itibariyle piyasaya çıkardı.

 

 

Ceren Ocak Kendi Adını Taşıyan Koleksiyonuyla Fark Yaratacak.. Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
  1. Ceren Ocak Kendi Adını Taşıyan Koleksiyonuyla Fark Yaratacak.. için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL