Ana Sayfa Kim Neye Sponsor Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl Hürrem'in yüzüğü

Muhteşem Yüzyıl Hürrem'in yüzüğü

Muhteşem Yüzyıl dizisi yayınlanmadan önce bile kendinden çok söz ettirdi. Birçok tarih yazarının tepkisiyle karşı karşıya kalan muhteşem yüzyıl dizisi reyting rekorları kırmayı başardı. Yayınlamaya başladığı günden itibaren herkes Kanuni Sultan Süleyman (Halit Ergenç) ile büyük aşkı Hürrem Sultan (Meryem Uzerli)yi konuşur oldu.Kanuni Sultan Süleyman’ın el işlemesiyle yaptığı zümrüt yüzüğü Hürrem Sultan’a hediye etmesiyle bianda Hürrem Yüzüğü aranmaya başladı.Bizde sizler için Hürrem Sultan’ın yüzüğünü bulduk.

Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan’ın yüzüğünün sponsor firması; Boybeyi Mücevharat'ın Hürrem koleksiyonlarından bir parçadır.Peki hürrem sultan yüzüğünü beğendiniz ve satın almak istiyorsunuz.Boybeyi Mücevharat'ın internet sitesine girip,yüzüğü inceleyebilirsiniz.Fakat satın almak için site şuan yapım aşamasında dır. Pırlantalarla dizayn edilip ortasına zümrüt taş eklenen hürrem sultan yüzüğünün aşağıda adreste bulunan Boybeyi Mücevharatın mağazalardaki Fiyatı; 24000$ dır.

Satış mağazaları için; Boybeyi satış noktaları için ....

 


Muhteşem Yüzyıl Hürrem'in yüzüğü Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
 1. kubrakın

  admin merhaba, hürremin geçtiğimiz bölümdeki (fahriyenın balkondan kurtardığı sahnedeki) geceliği hangi marka bildirirmisinız?

 2. tlgyavuz

  iyi günler dizideki tablolar hangi firmaya ait lütfen bilgi verirmisiniz muhtesemmler

 3. Gmicoogull

  Hatice sultanin gecelikleri ozel dikimmi yoksa bi markaya mi ait lutfen bilgilendirirmisiniz?

 4. Zenan

  Dizide baslarına taktıkları takıları nerden alabilirim adres ve bilgi istiyoru Ayrıntılı olsun özellikle hurremin ve Hatice sultaninki olsun

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL