Ana Sayfa TRT1 Seksenler

Seksenler
Kanal :
TRT1
Yapım Şirketi :
Mint Yapım

Seksenler dizisinin başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Yasemin Çonka, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık, Pelin Akil, Serhat Kılıç ve Vural Çelik rol alıyor.

Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze değin geçen 32 yıllık geçmişini ve değişimin hikayesidir. Klasik bir Türk ailesi üzerindeki etkilerini hedefleyen eğlenceli bir dönem sitcom’u olan dizide sosyal hayattaki değişimin, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediğini gözler önüne serecek…

Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak. Seksenler dizisi o yılları yaşamış olanlar kadar yaşamamış olan gençlerin ve çocukların da ilgisini çekecek.

Bir çocuk sobayı, merdaneli makineyi, pul yapıştırıp yolladığımız mektupları, anket defterlerini, siyah önlükleri, kolalı yakaları, sokaklarda koşturarak sürdüğümüz telli arabaları, misket dolu torbaları ilk defa bu dizide görecekler.

Seksenler Hakkında Diğer Yazılar ve Detaylar

Seksenler ile ilgili tüm sayfalar için tıklayınız


Seksenler SPONSORLARI
Ridade
Aydın-Perde
Bauplast
Bay-Şapkacı
Cicikom
Club-Penguın
Divarese
Enisse-Tekstil
Kompen
Üçsan-Plastik
Blue Belle
Erdoğan Turgut Mobilya
NewJoy

Seksenler Hakkında Yorumlar

Yorum Soru ve Yanıtlar
  1. ��kr��imenlikaya

    çok severek izlediğim tek dizi bizim kusagı anlatıyor.basarılarının devamını dilerim.ayrıca erkek gomlegi üreten bir firmayız.gömlek için sponsor olmak isteriz....syg.....

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL