GÜNCEL HABERLER ve SON EKLENENLER

1204

Türkiye’nin doğusundan batısına, her yaştan dinleyiciyi şarkılarında buluşturan Müslüm Gürses’in hayatını anlatan MÜSLÜM filminden yeni görüntüler paylaşıldı. Fragmanda, sanatçıyı canlandıran Timuçin Esen’in sesinden, hafızalarda yer eden “İtirazım Var” şarkısını yeni görüntüler eşliğinde dinliyoruz.
Çarpışma 6.Bölüm Meral Kırmızı Mont
695

Show tv. ekranlarında, yayınlanan Çarpışma dizisinde, Meral karakterinin 6.bölümde giydiği kırmızı mont Diesel markadır.

1495

Geçiş mevsimini baştan aşağıya hissettiren MACHKA Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu rafine, zarif ve feminen tavrıyla bambaşka dehlizlere doğru açılıyor. Zamana meydan okuyan tasarımların naif yansımaları koleksiyonda sizleri bekliyor.
Çarpışma 6.Bölüm Veli Kaban
711

Show tv. ekranlarında, yayınlanan Çarpışma dizisinde, Veli karakterinin 6.bölümde giydiği kaban Network markadır.

1421

Geçiş mevsiminin elementlerini içinde barındıran Ipekyol Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu tüm feminenliğiyle karşınıza çıkıyor.
Şahin Tepesi dizisi 5.Bölüm Deniz Peluş Kürk
441

atv ekranlarında yayınlanan,Şahin Tepesi dizisinde, Deniz karakterinin giymiş olduğu peluş kürk Di Project markadır.

1371

Türk tasarım markalarını aynı çatı altında sunan ilk ve tek multibrand konsept mağaza Gizia GATE, en beğenilen tasarımcıların 2018/19 Sonbahar Kış koleksiyonları ile yeni sezona güçlü bir giriş yapıyor.
Şahin Tepesi dizisi 5.Bölüm Verda Kırmızı Triko
377

atv ekranlarında yayınlanan,Şahin Tepesi dizisinde, Verda karakterinin giymiş olduğu kırmızı triko Ontriko markadır.

1310

Hasır üzerine renkli nakış işleme detaylarıyla şıklık ve rahatlığı tasarımlarında buluşturan Butigo, dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunmaya devam ediyor.
Şahin Tepesi dizisi 5.Bölüm Verda Kaban
325

atv ekranlarında yayınlanan,Şahin Tepesi dizisinde, Verda karakterinin giymiş olduğu kaban Touche markadır.

1368

Koleksiyonlarıyla her yaş ve tarzdan kadına hitap eden Tergan, moda dünyasının asi çocuğu olarak bilinen Oxford tasarımları yaz koleksiyonuna taşıyor. Kadınlara maskülen bir tarz yaratmanın yanı sıra marka, Oxford modelleri de spor bir tarza bürüyor.
Şahin Tepesi dizisi 5.Bölüm Melek Beyaz Kaban
301

atv ekranlarında yayınlanan,Şahin Tepesi dizisinde, Melek karakterinin giymiş olduğu beyaz kaban Perspective markadır.

EN GÜNCEL