Ana Sayfa Haberler Mustang Yaz Koleksiyonu İle Güney Sahillerinin Esintisini Yakalayın

Mustang Yaz Koleksiyonu İle Güney Sahillerinin Esintisini Yakalayın

Mustang Yaz Koleksiyonu İle Güney Sahillerinin Esintisini Yakalayın!

Avrupa’nın ilk denim markası MUSTANG, sıcak yaz günlerinde çabasız ve hafif şıklığın kodlarını sunuyor. MUSTANG koleksiyonunda yer alan denim şortlar , iddialı t-shirtler ve incecik keten gömleklerle tatil stilinde gençlerin ve genç hissedenlerin nabzını ve sezonun son trendlerini yakalayacaksınız!

Denimde trendleri yaratan marka MUSTANG, çabasız ve konforlu şıklığı, özgür ruhunuzu yaz sıcağında bile yansıtacak parçalar ile ön plana çıkarıyor. Modanın genç ve şehirli çocuğu MUSTANG, yaz koleksiyonunda yer alan denim şortlarla sezon trendlerini yakalarken, hem tatil hem de festival ruhunu yansıtan geniş t-shirt koleksiyonu ve incecik keten gömlekleri ile yaz gardırobunun kurtarıcısı olacak.

MUSTANG yaz koleksiyonunda yer alan dar kesimli şortlar  eskitme detayları ile dikkat çekiyor. Güney sahillerinin havasını şehre taşıyan polo yaka ve spor t-shirt koleksiyonu ile iddialı bir seçki sunan MUSTANG ince dokuması ve natürel desenleri ile akşamüstü şıklığının tamamlayıcısı keten gömleklerle sezon trendlerini tamamlıyor.

Genç ve modern tasarımların yer aldığı yaz koleksiyonu ile MUSTANG, özgür, cesur ve kararlı stilini ön plana çıkarmak isteyen moda severleri MUSTANG mağazaları ve MUSTANG Online Shop’a davet ediyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL