Ana Sayfa Haberler Karaca Home’dan Tropikal Esinti

Karaca Home’dan Tropikal Esinti

Karaca Home’dan Tropikal Esinti

    

Yaz aylarının yüksek enerjili havasını tasarımlarına taşıyan Karaca Home, sezonun trendlerini yansıtan desenlerinden oluşan tropik koleksiyonunu evinize taşıyor

 

Altın sarısı kumsallardan turkuaz denizlere, palmiyelerin gölgesinde renklerle iç içe egzotik bir deneyim. Tropikal kuşağın tüm canlı renklerini tropik koleksiyonuna taşıyan Karaca Home, desenli pikeler, yaprak motifli nevresimler ve nakışlı yastık kılıfı alternatifleriyle yatak odası yaz dekorasyonunun en gözde parçalarını bir araya getiriyor.

Tropikal yaşamın huzur veren doğasını tasarımlarına taşıyan Karaca Home, palmiye yapraklı, egzotik çiçek ve bitki desenlerini tasarımlarıyla buluşturuyor. Neon renklerin ön plana çıktığı koleksiyonda, nevresim, pike ve yastık kılıfı alternatiflerine birbirinden özel aksesuar seçenekleri eşlik ediyor. Farklı üretim tekniğiyle daha uzun ömürlü kullanım sunan pikeler, desenleriyle tropik renklerin canlığını yansıtırken yaprak detaylı vazolar, renkli fotoğraf çerçeveleri,  eğlenceli flamingo ve papağan bibloları koleksiyonun tamamlayıcısı oluyor.

Karaca Home’un sunduğu farklı ürün seçenekleriyle natürel tonların yarattığı sıcak ve samimi tropikal esintiyi evlerinize taşıyabilirsiniz. Karaca Home sezona özel sunduğu indirimlerle yazın tadını doyasıya yaşamak isteyenleri mağazalarına ve karaca-home.com’a  davet ediyor.

 

https://www.instagram.com/karacahome/

www.twitter.com/KaracaHome

www.facebook.com/KaracaHomeTR

http://www.karaca-home.com/

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL