Ana Sayfa Haberler Tommy Hılfıger’dan Kıştan Bahara Stil Sahibi Geçiş

Tommy Hılfıger’dan Kıştan Bahara Stil Sahibi Geçiş

Tommy Hılfıger’dan Kıştan Bahara Stil Sahibi Geçiş

Tommy Hilfiger, kışın soğuk günlerinden ılık bahar aylarına adım atarken modern görünümlü dış giyim ürünleriyle beğeni kazanıyor. Koleksiyonda markanın vazgeçilmez renkleriyle, pastel tonları buluşuyor!

Coşkulu ve özgür ruhlu tasarımların ön plana çıktığı Tommy Hilfiger 2017 İlkbahar kadın koleksiyonunda; 60’lı yılların feminen ve şık görünümü, modern yorumlarla buluşuyor. Serin ve taze bahar günlerinde üzerinize alabileceğiniz hafif dış giyim ürünleri, pastel mavi, klasik lacivert, sezonun gözde rengi tozpembe ve kum tonlarıyla bir araya gelerek mükemmel bir görünüm sergiliyor.

Tommy Hilfiger’ın erkek koleksiyonunda ise ceketler ve hafif kabanlar kıştan bahara geçerken, değişen hava şartlarına uyum sağlamanıza yardımcı oluyor. Fonksiyonelliğin ön planda olduğu parçalar renk seçenekleri ile de beğeni topluyor. Koleksiyonda zeytin tonları, batik haki, koyu küf yeşili, yaprak yeşili, koyu zeytin yeşili renkleri ön plana çıkıyor. Sezona damgasını vuran bomber ceketler ve beyzbol montları eğlenceli görünümler sağlıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL