Ana Sayfa Haberler İndirim Çadıra Geldi.So CHIC… Çadır Günleri Büyük Ses Getirdi.

İndirim Çadıra Geldi.So CHIC… Çadır Günleri Büyük Ses Getirdi.

İndirim Çadıra Geldi.So CHIC… Çadır Günleri Büyük Ses Getirdi

Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla öncü kabul edilen So CHIC…’in 27 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan Çadır Günleri’nin ilk gününde aksesuar tutkunları İstanbul MetroCity AVM’ye akın etti.

Gümüşün en şık halini sunan So CHIC…’in 925 ayar tasarım takılarını %80’e varan indirimlerle satışa sunması aksesuar tutkunlarını harekete geçirdi.

So CHIC…imzalı gümüş takı, saat ve güneş gözlüklerinin yanı sıra dünyaca ünlü markaların gümüş tasarım takıları ve saatleri dudak uçuklatan indirimler ile takı severlerin beğenisine sunuluyor.

Dünyaca ünlü Kenzo, Joop, Thomas Sabo, Misaki, Cacharel, Pierre Cardin, Morgan, Ted Lapidus, Thierry Mugler, Jojo, Nina Ricci, Elle, Chevignon markaları ve So CHIC… imzalı gümüş tasarım takılar, kadın ve erkek saatler, güneş gözlükleri gibi birçok ürün grubu dudak uçuklatan fiyatlar, çok özel indirimlerle trendleri stiline yansıtmak isteyen kadın ve erkeklerle buluşuyor.

Geçen sene So CHIC…’in ilk kez düzenlediği ve yaklaşık 10.000 kişiyi ağırladığı Çadır Günleri, 27 Mayıs tarihlerine kadar İstanbul MetroCity AVMzemin katındaki etkinlik alanında ziyaretçilerini %80’a varan indirimlerle buluşturmaya devam edecek.

www.sochic.com.tr

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL