Ana Sayfa Haberler Bugünün Saraylısı 21. Bölüm Fragmanı..

Bugünün Saraylısı 21. Bölüm Fragmanı..

Bugünün Saraylısı'nda planlarını kusursuz işleten Savaş’ın karşısına çıkabilecek, elindeki saatli bombayı patlatabilecek tek bir kişi vardır...

Serhat Teoman’ın canlandırdığı Savaş Ataman karakterinin eski sevgilisi Neslihan, Savaş ile Ayşen’in nişanını silahla basıyor. Savaş ile Ayşen’in evlenmesini kabul edemeyen Neslihan silahını ateşliyor. Ayşen’in önüne geçen Savaş Ataman vuruluyor.
21.Bölüm
Her hamlesini intikam duygusuyla ustaca planlayan Savaş Ataman, Rezzan’ın öfkesi ve Neslihan’ın kıskançlık hamleleri ile mücadele etmek zorunda kalır. Neslihan’ın elindeki silah patladığında, kazanan ve kaybedenin dengelerini sarsacağı gibi nişan törenine de kan bulaştıracaktır.Neslihan yaşadıklarının şoku ile ne düşüneceğini bilmemekte, korkmakta ve suçluluk hissetmektedir. Aklına gelen tek çözüm ise teslim olmaktır.Feride şirkette kendisini kanıtlamak için mücadele ederken Atıf, yakınlaştığı kadın ile gönül eğlendirmektedir. Atıf bu sorumsuz davranışlarının, başına ne büyük bir bela açacağının farkında bile değildir.
Fatih ve Ata, Savaş’a tüm olanlara rağmen güvenmemekte ve çıkış yolu aramaktadırlar. Süreyya’nın atölyede çalışmaya başlaması Ata’nın hoşuna gitse de Savaş’ın parmağı olduğu düşüncesinden kurtulamamaktadır.
Savaş nişan günü yaşanan talihsizliği anılarından silmek için Ayşen ile geçirecekleri özel anlar yaratmaya çalışır ve sonunda tüm çabalarının karşılığını alır. Ayşen artık, gözleri kapalı Savaş’a güvenmektedir. Planlarını kusursuz işleten Savaş’ın karşısına çıkabilecek, elindeki saatli bombayı patlatabilecek tek bir kişi vardır. Peki bu oyunda kazanan kim olacaktır?

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL