Ana Sayfa Haberler Tabe Kıyamet Desıgn Studıo İle Tanışmaya Hazır Mısın?

Tabe Kıyamet Desıgn Studıo İle Tanışmaya Hazır Mısın?
 
Tuba Tuncay Alkan ve Tunç Tuncay ortaklığında kurulan, Osmanlıca’ da “kıyamate kadar” anlamına gelen, bir kış gecesi rüyası Tabe Kıyamet; ilk görüşte aşk mottosundan yola çıkıyor. Ilk görüşte aşık olup sonsuza kadar hep seninle kalmasını istediğin ürünlerin toplamı olan Tabe Kıyamet gücünü sokaktan, sokaktaki gençlerden alıyor.
 
Giydiğimizle, taktığımızla, yediğimizle, aldığımızla, baktığımızla hep stilperestiz diyen Tabe Kıyamet, farklı olmak ve farkında olmak isteyen tüm stilperestlere Tabe Kıyamet Design Studio ile kapılarını açıyor. Retro tasarımlardan günümüze uyarlanan güneş gözlüğü koleksiyonu dışında, hayatının her alanına stili taşıyan yeni tasarımcılarla rengarenk birlikteliklere uzanmak isteyen Tabe Kıyamet Design Studio, ilk olarak Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinden Nazan Bayraktar ile “Tabe Teen” ve “Tabe Silky Touch” adında 2 ayrı gömlek koleksiyonu ve Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarımı bölümünden markanın bütün kurumsal kimlik ve tasarım desteğini veren Barış Alkan ile de “ Yuppies” gümüş karakter kolye koleksiyonunu çıkardı.
Koleksiyonunda sokak ve şehirli modasına uygun, stilden ödün vermeden rahatlık sağlayan modeller tasarlayan Nazan Bayraktar’ ın gömleklerine Karaköy BrandZoo mağazasından ulaşabilirsin!
 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL