Ana Sayfa Haberler LC Waikiki İle Baharda da Fark Edilin

LC Waikiki İle Baharda da Fark Edilin
LC Waikiki Kadını Renkli Ve Sıra Dışı
 
LC Waikiki  “2014 İlkbahar Kadın Koleksiyonu” çiçeklerin esintisi ve renklerin seremonisini keskin çizgilerin kararlığıyla buluşturarak kadınları macera dolu bir yolculuğa çıkartıyor. “Origami”, “Blue Danube”, “Traveler” ve “Paradiso” temalarının uygulandığı bu koleksiyonda, kadınlar desenlerin, çizgilerin, motiflerin renkli etkileriyle fark yaratacaklar.
Origami koleksiyonunda grafik ve geometrik desenler, iki renkli çizgiler, 3D taş süslemeler siyah ve ekru renklerinin benzersiz gücüyle ortaya çıkarken, denim trendinin vazgeçilmezleri  denim gömlek ve denim ceketlerin yanı sıra desenli ve ekoseli gömlekler Blue Danube koleksiyonunda yer alıyor. 
 
Gezi tutkunlarının vazgeçilmezi casual grup Traveler koleksiyonuyla buluşuyor. Bej tonları, haki ve gold renklerin ön plana çıktığı koleksiyonda, şal desenleri, etnik çiçek ve hayvan desenleri, payet işlemeler ve metal aksamlar  parka, pu ceket, dokulu trikolar, tunik, uzun eteklerde fark yaratıyor. Paradiso koleksiyonunda oldukça canlı renklerin etkisinde büyük çiçekli gömlekler, renkli etekler ve gömlekler dikkat çekerken Mono Vixen, Maison Blue, Wanderer koleksiyonları da XSIDE İlkbahar Koleksiyonu’nun temelini oluşturuyor.
 
LC Waikiki Erkeği Casual Tarzıyla Rahat ve Cool
 
XSIDE “2014 İlkbahar Erkek Koleksiyonu” ile genç erkekler denim parçaların, etkileyici yıkamaların, rock’n roll tarzının etkilerini daha da iyi hissediyor. Yol hikayesinin anlatıldığı Road Trip koleksiyonunda hardal, haki, indigo renkleri, t-shirtler de yağlı yıkamalar, full pano baskılar ve rivet detaylar göze çarparken, bahar aylarının vazgeçilmez Marine koleksiyonunda indigo, mavi, beyaz, bej ve kırmızı renklerle, metraj baskılı t-shirt ve gömleklerle bahar esintisi gardırobunuza taşınıyor. Şehirdeki erkeklerin seçimi olan City Sign koleksiyonunda grafiklerden esinlenerek beyaz, indigo, sarı ve yeşil renklerde casual görüntülerden oluşan ürünler ön plana çıkıyor. Baharın geldiğini müjdeleyen Spring Dream koleksiyonunda ise citron sarısı, turuncu, mavi ve beyazdan oluşan polo yakalı t-shirtler, küçük ve micro ekoselerin kullanıldığı ürünler ve t-shirtlerin yakalarında yer alan denim detaylarla kullanılıyor. 
 
Sezonun önemli renklerinden olan siyah, beyaz ve grinin ağırlıklı olduğu Cold Grey koleksiyonunda rock’n roll tarzının yansıtıldığı t-shirtlerde kurukafa teması kullanılarak gençler daha asi bir görünüme kavuşuyor. Klasik giyimden vazgeçemeyenler için oluşturulan Smart Koleksiyonu’nda yer alan klasik gömleklerin, pantolonların ve kravatların çeşitliği devam ederken, tamamen spor  tarzını benimseyenler LCW Sport Koleksiyonu ile evde, ofiste, dışarıda cool olmaya devam ediyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL