Ana Sayfa Haberler BrandZoo’ dan Alacağınız Tasarım Kıyafetinizi Güneş Gözlüğü ile Tamamlamak İstermisiniz ?

BrandZoo’ dan Alacağınız Tasarım Kıyafetinizi Güneş Gözlüğü ile Tamamlamak İstermisiniz ?

BrandZoo’ dan Alacağınız Tasarım Kıyafetinizi Güneş Gözlüğü ile Tamamlamak İstermisiniz ?

Karaköy’ deki 4 katlı binasında ‘katlı mağazacılığın butik hali’ sloganıyla müşterilerine hizmet veren, kısa sürede yaratıcı ve yenilikçi markaların, tasarım kıyafetlerin en önemli adresi olan BrandZoo, güneşin yüzünü göstermeye başladığı Mart ayı itibariyle sizlere müjde veriyor! BrandZoo’ da tasarım kıyafetlerde yapacağınız alışverişlerde, birbirinden şık ve eğlenceli Tabe Kıyamet güneş gözlükleri sadece 60 TL’ ye sizin olacak!

Aslı Güler, Freak is the New Black, Güray Yalçın, Kith&Kin, Locomotees, Lug von Siga, Nazlı Bozdağ, Oh Seven Days, Özlem Ahıakın, Pınar Güldür, S.O.D.A, Tabe Kıyamet ve Zeynep Erdoğan,  gibi birbirinden ünlü tasarımcı ve markanın şık kıyafetlerini,  retro tasarımları güncel trendler ile harmanlayarak geçmişin büyülü esintilerini günümüze taşıyan Tabe Kıyamet güneş gözlükleri ile tamamlamak istemez misiniz? UV400 filtre özelliğine sahip olan, gündelik kombinlerimize rengini bulaştıran Tabe Kıyamet özel üretim güneş gözlüklerine 60 TL’ ye ulaşmak sizin elinizde!

Siz de farkınızı hissettirin; ister özel davet ve gecelerde, ister günlük hayatınızda, ister işe giderken giyebileceğiniz tasarım kıyafetler, BrandZoo’da sürpriziyle sizleri bekliyor!

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL