Ana Sayfa Haberler Monist Yırtmaçlı Kalem Etekler Zigzag Kesimi İle Farklılaşıyor...

Monist Yırtmaçlı Kalem Etekler Zigzag Kesimi İle Farklılaşıyor...

Monist Yırtmaçlı Kalem Etekler Zigzag Kesimi İle Farklılaşıyor...

Özgün tasarımlarıyla kadın moda severlerin beğenisini kazanan Monist, farklı kesim kalem etekleriyle de değişikliği seven kadınlar için çeşitlilik sunuyor. İpek bluz ve elbiseleriyle yakından tanıdığımız Monist, zigzag kesimli kalem etekleriyle de iddialı olduğunu gösteriyor Vücudu saran zarif kesimli Monist krep kalem etekler elegan stilinizi ortaya çıkarıyor. Asaleti simgeleyen siyahın kullanıldığı kalem etekler; yarım daire şeklinde inen derin yırtmacı ve kendine özgün zigzag kesimiyle sahibini feminen bir kimliğe büründürüyor. Kadınları zengin model çeşitliliğiyle karşılayan Monist, müşterilerini memnun etme konusunda sınır tanımıyor. Monist’te müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, herhangi bir ürüne farklı bir renk uygulaması yapılabiliyor, modeller kullanıcıların talebine göre yeniden yapılandırılabiliyor.
Kişiye özel tasarımları ve ücretsiz görüntü danışmanlığı hizmetiyle dikkat çeken Monist ile siz de kombinlerinizle bir adım öne çıkabilir, her bedende şıklığınızı sergileyebilirsiniz.
36’dan 48’e farklı beden seçeneklerine sahip Monist ürünlerine, Metrocity AVM'deki Monist mağazasından ya da online sipariş verebileceğiniz  www.monist.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL