Ana Sayfa Haberler adL + Cengiz Abazoğlu “Black ıs Black” Koleksiyonu Özge Ulusoy'un Sunumu ile Sadece Lidyana.com'da!

adL + Cengiz Abazoğlu “Black ıs Black” Koleksiyonu Özge Ulusoy'un Sunumu ile Sadece Lidyana.com'da!

adL + Cengiz Abazoğlu “Black ıs Black” Koleksiyonu Özge Ulusoy'un Sunumu ile Sadece Lidyana.com'da!

adL & Cengiz Abazoğlu tasarımları ile kamera karşısına geçen Özge Ulusoy,1950'lerin çizgisini taşıyan kıyafetleri günümüze taşıdı. Siyahın zarafeti ve Özge Ulusoy'un sunumu ile buluşan bu kareler sadece lidyana.com'da yer alıyor.

Zarafetin ve asaletin rengi siyah başrolde...

Ünlü tasarımcı Cengiz Abazoğlu koleksiyon ile ilgili; “Black Is Black“ koleksiyonumda zarafetin ve asaletin rengi olarak tanımladığım siyah başrolde… Minimal dokunuşlarla şehirli kadının sabahtan akşama kadar geniş bir yelpazede kendini rahat ve şık hissedeceği koleksiyonumda iki parça kombinler ve 1950’li yılların küçük elbiselerine bir yorum kattım. Transparan detaylar, doğal yünlü dokular, özel üretilmiş krepler, koleksiyonun genelini oluştururken gizemli bir çekiciliğin görüntüsünü yaratmaya çalıştım. Kokteyl ve uzun gece tasarımlarında kontrollü detaylar, çarpıcı diye tanımlayabileceğim bir görüntüye ulaştı. Beyaz , safran, kırmızı , saks, siyaha eşlik eden diğer renkler oldu.” dedi.

Cengiz Abazoğlu imzalı tasarımlara, sadece moda ve tasarım alanında Türkiye’nin bir numaralı online alışveriş sitesi lidyana.com’dan ulaşılabilinecek.
 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL