Ana Sayfa Haberler Roberto Bravo’dan mutlu yaşam felsefesi ve tasarım şıklığını yansıtan Shamballa..

Roberto Bravo’dan mutlu yaşam felsefesi ve tasarım şıklığını yansıtan Shamballa..

Roberto Bravo’dan mutlu yaşam felsefesi ve tasarım şıklığını yansıtan Shamballa
 
Sıradışı yaklaşımı ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkan Roberto Bravo, pozitif enerji ve mutluluk kaynağı olarak bilinen shamballa bileklikleri ile yepyeni bir konsept oluşturdu. Moda takipçilerinin yoğun ilgi gösterdiği shamballa bileklikleri, sahip olduğu felsefe ve tasarım şıklığıyla kullanıcı tercihlerine de farklı bir bakış açısı sunuyor.

Korku, kin, nefret ve kıskançlık gibi kötü duygulardan arınarak, gülümseme ve mutluluğun daimi olabileceği mesajını veren shamballa öğretisi, bazı ürün tasarımlarında “Momento Mori” felsefesinden esinlenilerek yorumlanan kurukafalı modeller ile şıklığınızı tamamlıyor.
Shamballa koleksiyonunda kullanılan 8 ayrı doğal taş türünün tedariğinin, aynı renk tonunun bulunması ve lojistiği uzun ve zahmetli bir süreç olmasına rağmen, Roberto Bravo hedef kitlesinin yaşam biçimine ve ihtiyaçlarına hitap ederek farklı alternatifler sunmayı başarıyor. Bu farklılığın yansıtıldığı modeller ise, stilini kalite ve tasarım ayrıcalığıyla tamamlamak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle üretilen shamballa bileklikleri, kadın ve erkeklere yönelik modelleriyle Roberto Bravo mağazalarında satışa sunuluyor.

Shamballa modelleri foto galeri..


 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL