Ana Sayfa Haberler Deneyimin Önemi..!

Deneyimin Önemi..!

Deneyimin Önemi..

Sportura, dünya sporunun zirvesindeki 50 yıllık deneyimiyle, sadece Seiko’nun üretebileceği bir saat koleksiyonudur. Maceraperestler için Kinetic GMT ‘den spor musabakalarında zaman ölçümü için kullanılan kronografa kadar Sportura spor sever erkek ve bayanlara ihtiyaç duydukları özelliklerde saatler sunar.
 
Seiko ve FC Barcelona
Seiko, FC Barcelona’nın resmi saati.  FC Barcelona’nın tutkusu, hızı ve enerjisi, Sportura’nın  tasarımında ilham kaynağı. Seiko’nun spor teknolojilerindeki uzun süreli liderliği sayesinde, dünya futbolunun en iyi takımına layık olabilecek saatler tasarlayabildiğinin göstergesi.

Seiko ve Darya Klishina
Güç ve güzelliği eşsiz Sportura ruhuyla birleştiren bayan koleksiyonu, zaman ölçümünü estetik bir keyfe çeviriyor. Yüksek hassasiyet, yüksek performans ve direnç, Sportura ve atletizmin yükselen yıldızı Darya Klishina’nın ortak hedefleri. Darya 2013’te, başarı arayışında kendisine eşlik etmesi için Seiko Sportura’yı seçti. Sportura'nın 2013 erkek koleksiyonunda kinetic, GMT, kronograf modelleri ön plana çıkıyor. Bayan modellerinde ise beyaz ve siyah renk seçenekleri ile silikon kayışlı kronograf ve kadranı pırlantalı modeller ilgi çekiyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL