Ana Sayfa Haberler Çağla Kubat, Fa'nın Marka Yüzü Oldu..!

Çağla Kubat, Fa'nın Marka Yüzü Oldu..!

Çağla Kubat, Fa'nın Marka Yüzü Oldu

Vücut bakımında dünyada en çok tanınan markalardan biri olan FA, yeni ürünü Fa Sport Double Power Sporty Fresh ve marka yüzü Çağla Kubat ile sonbaharın ilk partisini Sortie’de gerçekleştirdi.Fa Sport Double Power Sporty Fresh, Çağla Kubat ile Sonbaharın İlk Partisini Gerçekleştirdi…Vücut bakımı denilince tüm dünyada akla gelen ilk markaların arasında yer alan Fa, yeni ürünü Fa Sport Double Power Sporty Fresh için marka yüzü Çağla Kubat’la birlikte sonbahara “Merhaba” demek için son derece keyifli bir parti düzenledi. İstanbul’un ünlü eğlence mekanlarından Sortie’de 4 Eylül 2013 Çarşamba günü yapılan partiye DJ Oben Budak da hareketli müzikleriyle damgasını vurdu.

Çağla Kubat, Fa Sport Double Power Sporty Fresh’i öneriyor…
Vücut bakımının öncü markası Fa, kadınlar için özel olarak geliştirilen Fa Sport Double Power Sporty Fresh için Milli Sörfçü Çağla Kubat ile iş birliği yapıyor. Günlük yaşamının büyük bölümünde spor yapan Kubat, ter ve kötü kokulardan Fa Sport Double Power Sporty Fresh ile korunuyor. Kubat; spor yapan, yoğun tempoda çalışan ve kendine özen gösteren tüm kadınlara, Fa Sport Double Power Sporty Fresh’i öneriyor.

Ter kokusuna karşı 72 saat koruma ve sportif bakım için Fa Sport Double Power…
Fa kendi serisindeki ilk uzun süre yüksek performanslı kadın ve erkek vücut bakım serisi: Fa Double Sport’u yarattı. Spor ve egzersiz yaparken, 72 saat koruma sağlayan antiperspirant deosprey ve roll-on’lar alkol içermeyen güçlü formülüyle ter kokusuna karşı maksimum korumayı sunuyor. Erkekler için özel olarak üretilmiş, rahatlatıcı etkiye sahip ve izotonik mineraller içeren vücut şampuanı, spor ve egzersizden sonra hem vücudunuzu hem de saçınızı temizliyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL