Ana Sayfa Haberler Okul Ayakkabılarında Yeni Dönem Başlıyor İnci Deri Okullara Renk Katıyor

Okul Ayakkabılarında Yeni Dönem Başlıyor İnci Deri Okullara Renk Katıyor

Okul Ayakkabılarında Yeni Dönem Başlıyor İnci Deri Okullara Renk Katıyor...

İnci Deri günün büyük bir bölümünü okulda geçiren öğrenciler için rahatlığı ön planda tutarak hazırladığı yeni sezon ayakkabılarını tüm öğrencilerin beğenisine sunuyor

Kadın ve erkek ayakkabılarında derinin en canlı en renkli halinden, klasik tarza kadar her zevke hitap eden ürün yelpazesiyle moda severlerin hayatlarına şıklık ve rahatlık katan İnci Deri, 2013/2014 sezon modellerinde öğrenciler için farklı renk ve model alternatifleriyle birbirinden özel ayakkabılar tasarladı.

Alternatif Renk ve Model Seçenekleri İnci Deri’de

2013/2014 sezonu için hazırlanan okul ayakkabıları, modelleri ve renkleriyle göz dolduruyor. Alternatif seçenekler sunan İnci Deri, farklı renk ve model arayanları da hitap eden ürünler hazırladı. Kırmızı, yeşil, krem ve kahverengi gibi farklı renk alternatiflerinden oluşan modellere klasik renkler ve tarzlarda eşlik ediyor. Ayakkabıların yansı sıra kış aylarının vazgeçilmezi olan botlarda da farklı renk ve model alternatifleriyle aynı şıklığı yansıtıyor. İnci Deri yeni dönemde okulda da şık ve rahat olmak isteyen tüm öğrencilerin vazgeçilmezi oluyor.

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL