Ana Sayfa Haberler Forever New’un Yeni Koleksiyonundan Barok Şıklığı...

Forever New’un Yeni Koleksiyonundan Barok Şıklığı...

Forever New’un Yeni Koleksiyonundan Barok Şıklığı

Yıldızların ışığından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla birbirinden şık modelleri tutkunlarıyla buluşturan Forever New, yüzyıllar öncesinin barok ihtişamını yeni modellerine taşıyor. Fransa’nın ünlü Versay Sarayı’ndan ilham alan “Chateau Versailles” isimli yeni koleksiyon 18. Yüzyıl’ın sanat akımlarından izler taşıyor.

Forever New, Sonbahar/Kış 2013/2014 Koleksiyonu ile tutkunlarını bir zamanlar tarzıyla adından söz ettiren Fransız kraliçesi Marie Antoinette’in yaşadığı Versay Sarayı’ına götürüyor. “Chateau Versailles” isimli yeni koleksiyon, 18. Yüzyıl’da Fransa’da görülen Barok ve Rokoko tarzından ve aynı tarihsel döneme ait Napolyon Bonapart’ın militer etkisinden ilham alıyor.

İpek, brokar ve kadife kumaşlar koleksiyonda başrolde olurken, metalik görünümlü abartılı süsler kullanılan detaylar arasında yerini alıyor. Jakar kumaşlarla tasarlanan modellerde kullanılan inci ve renkli taşlar zengin bir görünüm yaratıyor. Altın renkli düğmeler ve payetler ise apoletli ceketler, montlar ve bluzları süslüyor.

Üzerinde parlak gölgelendirmeler bulunan slim-fit pantolonlar ve skinny kotlar, cezbedici loafer ayakkabılar ve ankle botlar koleksiyonun anahtar parçaları arasında yer alıyor.

Metalik renkli ve gösterişli ipliklerle örülmüş bluzlar, vintage çizgilerle tasarlanan takılarla kullanılabilirken ışıltılı ve işlemeli clutchlar barok görünümü destekliyor.

Versay Sarayı’nın romantik ihtişamınından izler taşıyan Forever New’un “Chateau Versailles” koleksiyonu Ağustos ayında tüm mağazalarda yerini alıyor.

Bu Görünüme Sahip Ol...

 

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL