Ana Sayfa Haberler Kendi Kendini Temizleyen Derun, Erguvan Çiçeklerinin Renklerini de Ihlamur Kokularıyla Evinize Taşıyor

Kendi Kendini Temizleyen Derun, Erguvan Çiçeklerinin Renklerini de Ihlamur Kokularıyla Evinize Taşıyor
Kendi Kendini Temizleyen Derun, Erguvan Çiçeklerinin Renklerini de Ihlamur Kokularıyla Evinize Taşıyor 
 
Dünyada bir ilk olan, leke tutmayan, kendi kendini temizleyen, bakteri-mantar-küf barındırmayan ve yapısındaki doğal iletkenlik ile stresi azaltan Nano Halı’ları tüketiciyle buluşturan Atlas Halı’nın Petunya Koleksiyonu’ndaki Derun, aradığınız huzuru evinize taşıyor. Günlük yaşamdaki lekeleri, kir ve tozları, kokuları kendi kendini temizleyerek yaşama benzersiz bir kolaylık ve keyif katan, halı temizleme sıkıntısına son veren Atlas Halı’nın Petunya Serisi’nde yer alan Derun, şehir hayatının sadece yüzeysel bir karmaşa olmadığını anlatıyor. Derun, yüzyıllardır biriken kültürel zenginliği, bir çınar altı kahvesinde kendinizi dinlerken serin bir esintiyle huzur bulmanın duygusunu evinize taşıyor. Ihlamur kokusunu hissettiren; Erguvan çiçeklerinin renkli çizgilerini taşıyan Derun huzuru da beraberinde getiriyor! 
Atlas Halı tasarım ekibinin genç ve yetenekli tasarımcılarından Eda Güreli Şen’in çizgilerini taşıyan Derun; Üsküdar’ın Boğaz’a bakan yamaçlarındaki bir evin penceresinden, erguvan ve ıhlamur ağaçlarının arasından, Kabataş sırtlarını seyretmek gibi daha derin anlamları içeriyor. Kendi kendini sürekli temizleme özelliği ile renkleri zaman içinde birbirine karışmayan, uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi ışıl ışıl kalabilen “Derun”, yüzeysel karmaşanın ötesini hissedip, bu duyguları bir evin huzur isteyen ortamına sunma çabasını yansıtıyor. Erguvan çiçeklerinin renklerine, ıhlamur kokularının eklendiği; İstanbul hayatının geçmişinin, bugününün ve geleceğinin bir araya müthiş bir uyum içinde geldiği Derun, ayrıca doğal iletkenliği sayesinde, vücutta biriken statik elektriğin atılmasına da yardımcı oluyor. Bakteri, mayt ve mantar barındırmayan, kimyasal maddeler içermeyen ve evin her alanında güvenle kullanılabilen Atlas Nano Halı ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için www.atlashali.com.tr, ürünün sertifikaları için ise www.nanohali.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Destek talepleri için de 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL