Ana Sayfa Haberler Geleneksel çizgilerin minimalist geometrik yorumu

Geleneksel çizgilerin  minimalist geometrik yorumu

Geleneksel çizgilerin minimalist geometrik yorumu...

Mimar Sinan’ın eserlerinden Kılıç Ali Paşa Camii’nin pencere şebekesi bitkisel süslemelerinden ilham alınarak tasarlanan “Bir Devrin Mirası: Mimar Sinan” koleksiyonundaki rose altın şahmeran, modern ile klasiğin ince el işçiliğinde hayat bulduğu çarpıcı bir stile vurgu yapıyor.

Atasay Myras, dünya trendleriyle tarihi mirası harmanlayan mükemmel tasarım anlayışıyla, geçmiş ile gelecek arasında bağ kuran ikonik mücevherler tasarlamaya devam ediyor.  

Modacı Özlem Süer danışmanlığında tasarlanan ve kültürel izlerin en ihtişamlıy ansıması “Bir Devrin Mirası: Mimar Sinan” koleksiyonundaki benzersiz parçalar arasında yer alan şahmeran, buram buram tarih kokan tasarımıyla geçmişin izlerini bugünün mücevher trendleriyle birleştiren sofistike kadınların tercihi olacak.

Pastel renklerdeki geometrik çizgilerin rose altınla bütünleşen ihtişamını gözler önüne seren Myras ile tarihin izlerini üzerinizde taşımak ve şıklığınıza farklı bir yorum katmak için Atasay mağazalarından birine uğramanız yeterli.

Ayasofya’dan esinlenilerek Mimar Sinan’a yaptırılan Kılıç Ali Paşa Camii motiflerini yansıtan Bir Devrin Mirası: Mimar Sinan koleksiyonun diğer parçaları, Moda Tasarımcısı Özlem Süer danışmanlığı, Özgül Sokullu koordinatörlüğü ve Arkeolog Editör Nezih Başgelen danışmanlığında hazırlandı. Özel bir tasarım ekibiyle hazırlanan Myras, her dönem tarihten bir esin kaynağını tasarımlarında yaşatıyor.

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL