Ana Sayfa Haberler ‘Elysium: Yeni Cennet’ Profilo Sinemaları Takipçilerine Ücretsiz!

‘Elysium: Yeni Cennet’ Profilo Sinemaları Takipçilerine Ücretsiz!

‘Elysium: Yeni Cennet’ Profilo Sinemaları Takipçilerine Ücretsiz!

Profilo Sinemaları takipçileri bu hafta, 2159 yılının dünyasındaki muhteşem bir macerayı konu alan ‘Elysium: Yeni Cennet’ filmini ücretsiz seyredecek. Siz de bir arkadaşınızla birlikte bu maceranın bir parçası olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Profilo Sinemaları facebook sayfasının takipçisi olmak.

Profilo Sinemaları facebook takipçilerine ÜCRETSİZ BİLET dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta Profilo Sinemaları takipçileri, 2159 yılına yolculuk ederek Matt Damon’un başrolünü üstlendiği ‘Elysium: Yeni Cennet’ filmini ÜCRETSİZ izleyebilecek. Siz de Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girin vizyondaki en güzel filmleri bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izleyin.

Sinemaseverlerin buluşma noktası Profilo Sinemaları, sosyal medyada çığır açacak kampanyalara devam ediyor. Bu hafta ‘Elysium: Yeni Cennet’ filminin bir seansını tamamen facebook takipçilerine ayırıyor.

29 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri arasında Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, filmle ilgili soruları doğru yanıtlayan her 50. kişiye, 7 Ağustos 2013 saat 19:00’da gerçekleşecek ‘Elysium: Yeni Cennet’ filmi özel gösterimine 2 kişilik davetiye hediye! Bedava biletleri paylaşmak için uygulamaya facebook’daki yakın arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. 

Ayrıntılı bilgi için: http://apps.facebook.com/bedavasinema/

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL