Ana Sayfa Haberler Ajans Press'ten Teknolojik Atak..

Ajans Press'ten Teknolojik Atak..

Ajans Press 10 yıldır kullandığı basın takip yazılımını yeniledi.

60 yıllık tecrübesiyle Medya Takip Sektörünün Lider şirketi Ajans Press, alanında bir yeniliğe daha imza atarak Algo-track isimli basın takip programını müşterilerinin hizmetine sundu.  

2012 yılında İstanbul Üniversitesi Tekno Park’ta açılan Ajans Press Teknoloji şirketinde görev alan 8 Türk mühendis, bir yıllık yoğun çalışmanın ardından yeni bir yazılıma imza attı.

Medya Takip sektörü için devrim niteliğindeki Algo-track isimli yazılım, tüm dünyada bir ilk niteliği taşıyor. Ajans Press’in akıllı yazılımı Algo-track öğrenme yeteneğine sahip bir çeşit robot yazılım; sürekli kendini geliştirerek tüm müşterilerinin isteklerine anında cevap veriyor.

Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan: “60. yılımızda bir atak daha yaparak Algo-track sayesinde üretimimizi 5 kat hızlandırdık, insandan kaynaklanan hataları sıfıra indirdik. Bu Teknolojiye yaklaşık 1 milyon 800 bin TL yatırım yaparak yüzde 80 insansız üretime geçiş sağlanmış olduk.”  şeklinde açıklamalarda bulunan Özkan, yeniliklerin bitmeyeceğini ve kısa zaman sonra yine sektörde ilklere imza atarak yeni hizmetler sunulacağını ifade etti.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL