Ana Sayfa Haberler NIVEA'dan duşta kullanılan ilk vücut kremiyle, pratik ve keyifli bir cilt bakımı

NIVEA'dan duşta kullanılan ilk vücut kremiyle, pratik ve keyifli bir cilt bakımı

NIVEA’dan duşta kullanılan ilk vücut kremiyle, pratik ve keyifli bir cilt bakımı!

NIVEA, devrim yaratan yeni ürünüyle, cilt bakımını hiç olmadığı kadar pratik ve keyifli kılıyor, kadınların hayatına heyecan yaratan bir değişim getiriyor. Beiersdorf uzmanlarının, cilt bakımıyla ilgili ihtiyaçlardan yola çıkarak geliştirdiği NIVEA Duşta Vücut Kremi, Türkiye’de ilk kez, banyo sonrası yapılan cilt bakımı ritüelini duşun altına taşıyor. Yenilikçi ürün, suyla aktif hale gelen bakım yağı içeriğiyle, yapışkanlık hissi olmadan cilt tarafından anında emiliyor ve ipek gibi yumuşacık bir cilde sahip olmanın en pratik yolunu sunuyor. 

Vücut bakımına ayıracak ekstra vakti olmayanlar ya da sıradan nemlendiricilerin bıraktığı yapışkanlık hissinden kurtulmak için dakikalarca ürünün emilmesini beklemek zorunda kalanlar, şimdi aradığı çözümü buluyor.
 
NIVEA Duşta Vücut Kremi, her zamanki gibi yıkandıktan sonra, henüz duştayken ıslak cilde uygulanıyor. Islak cilt, özel formülüyle nemi cilde anında hapsediyor. Daha sonra suyla durulanan cilt, kurulanma sonrası yapışkanlık ya da yağlı bir his bırakmadan, pürüzsüz, parlak ve nemli görüntüsüne kavuşuyor.
 
Yeni NIVEA Duşta Vücut Kremi, kadınların kolayca ve zaman kaybetmeden diledikleri cilde sahip olmalarını ve harika hissetmelerini sağlıyor.
 
Fiyat:
NIVEA Nemlendirici Duşta Vücut Kremi         : 250 ml 13,5 TL
NIVEA Besleyici Duşta Vücut Kremi               : 250 ml 13,5 TL

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL