Ana Sayfa Haberler Bir dizi daha ekrana veda ediyor..!

Bir dizi daha ekrana veda ediyor..!

Bir dizi daha ekrana veda ediyor..

TRT 1'de bu sezon başlayan ekranın fantastik dizisi Şubat, Perşembe akşamı yayınlanacak 32. bölümüyle ekrana veda ediyor.

Başrollerinde Alican Yücesoy, Melisa Sözen, Musa Uzunlar, Serkan Ercan, Özkan Uğur, Ülkü Duru gibi isimlerin yer aldığı Şubat dizisi, daha önce de yayın günü ve saatini değiştirerek Cuma akşamından Perşembe'ye alınmıştı. İstanbul'un delhizlerinde yaşayan çetelerin konu edindiği dizi fantastik ve sıradışı senryosuyla dikkatleri çekmişti. Ancak Şubat ekrandaki reyting mücadelesine daha fazla dayanamadı. Kendisine özgü bir izleyici kitlesine sahip olan Şubat, 30 Mayıs Perşembe akşamı 22.50'da yayınlanacak 32. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

İşte Şubat'ın Final Bölümünde Yaşanacaklar:

Yağmur, Şubat'ın kollarında ölmüştür. Şubat bu sonu değiştirmek için Samim Akça’yı bulur. Duble sevdiği kadınla evlendikten hemen sonra ölmüştür. Deli İbrahim ve Tayfa yastadır. Aslan Erkin, Arif tarafından sorguya çekilmektedir. Arif’in istediği tek şey vardır: Yağmur’un yaşama döndürülmesi… Samim Akça, Şubat’a yardım edecek mi? Şubat, Yağmur’un tekrar yaşaması için kötülerle işbirliği yapacak mı? Deli İbrahim planın neresinde olacak? Arif, Aslan Erkin'den istediği cevabı alabilecek mi? Yağmur hayata döndürülebilecek mi? Şubat bu hafta, çok sürprizli final bölümüyle son kez ekranlarda…

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL