Ana Sayfa Haberler Timur Savcı, Meryem Uzerli'yle Yollarını Ayırdı

Timur Savcı, Meryem Uzerli'yle Yollarını Ayırdı

Timur Savcı, Meryem Uzerli’yle Yollarını Ayırdı..

Muhteşem Yüzyıl'ın çekimlerini bırakıp Berlin’e dönen Meryem Uzerli’yle yapım şirketi Tim’s Production arasında ipler koptu. Yeni sezonda 15 yıllık zaman atlaması yaşanacağı ve Uzerli yerine daha olgun yeni bir Hürrem’le çalışılacağı öğrenildi.

Yönetmen asistanı Burcu Alptekin, instagram sayfasından şu mesajı gönderdi: “Meryem Uzerli haftada 5 gün, maksimum 10 saat çalışan, pamuklarda yaşatılan bir oyuncuydu. Aldığı para kimseyi ilgilendirmez ama otelinin masraflarını yapım şirketinin karşıladığı, sete özel araba ve şoförüyle gelen, haftalık izinleri dışında 4 gün de Almanya’ya gitme lüksü olan bir oyuncuydu. Nisanda 15, martta 11 gün çalışmıştı. Acaba kim kimi sömürdü? Hayat ne tuhaf Sayın Meryem Uzerli. Burada hakkını ve emeğini yediğiniz 200 kişilik bir ekip ve onların aileleri var.”

HürremSultan Makyajla Yaşlandırılacak
 
Uzerli dönmezse Hürrem Sultan makyajla yaşlandırılarak senaryo gereği oğlu Şehzade Mehmet ile Amasya sancağına gönderilecek. Yapım şirketinin yeni sezon için Hürrem Sultan'ı canlandıracak başka bir oyuncu arayışı içine gireceği öne sürüldü. Timur Savcı'nın ise Hürrem Sultan’ın yeni sezonda yaşlılığını oynamak üzere usta oyuncu Vahide Gördüm’le görüştüğü iddia edildi.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL