Ana Sayfa Haberler 19.Galata moda festivali 12-16 Haziran 2013 tarihleri arasında Nişantaşında..

19.Galata moda festivali 12-16 Haziran 2013 tarihleri arasında Nişantaşında..

Türkiye moda tasarım sektörünün, dünya moda akımlarının oluşumunda belirleyici bir "ekol" haline gelmesi vizyonuyla kurulan Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) tarafından İstanbul'da bir moda sokağı fikrinden yola çıkılarak her yıl geleneksel olarak düzenlenen GalataModa Festivali, 2013 yılında ilk defa İstanbul Shopping Fest kapsamında 12-16 Haziran 2013 tarihleri arasında Nişantaşı Sanat Park'ında düzenlenecek.

Türk moda tasarımcılarının koleksiyonlarını modayı takip eden kitlelerle buluşturmak, Türk moda tasarımcıları için buluşma noktası yaratmak, moda, sanat ve tasarıma dikkat çekmek, hedefleri ile MTD (Moda Tasarımcıları Derneği) tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve ziyaretçi sayısı yüzbinlere ulaşan GalataModa Festivali'nin bu dönem 19.su gerçekleştirilecek.

19. GalataModa Festivali, Nişantaşı Sanat Parkı'nda neon konseptinde 31 tasarımcısıyla birlikte moda severleri yaz öncesi alışveriş, styling, müzik ve eğlence ile buluşmaya davet ediyor. GalataModa için limitli sayıda üretilen özel tasarımlar, sürpriz partiler modayı eğlence ile birleştirmeye hazırlanıyor.

19. GalataModa Festivaline katılan 31 Türk Moda Tasarımcıları;

Aslı Güler, Asu Aksu, Belma Özdemir, Burcu Aslan, Burcu Kuru, Duygu Ergör, Duygu Şahin, Ece Salıcı, Esra Kurtçu, Filiz Yakar, Founta Günem, Gökhan Talay, Gül Ağış, Hande Çokrak, Jale Hürdoğan, Mehtap Elaidi, Mine Atalar, Nejla Güvenç, Neşva Taş, Nihan Buruk, Nihan Peker, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Selim Baklacı, Sezgi Beşli, Simay Bülbül, Ümit Aybek, Tuvana Büyükçınar Demir, Zümrüt Çakır ve Tanju Babacan..

Festivalin düzenlenmesinde büyük katkıları olan Şişli Belediyesi, ON İletişim, Digimucit Dijital Reklam Ajansı ve Figür Matbaa'nın destekleri ile düzenlenen GalataModa Festivali'nin imaj çekimleri; Honeybee stüdyolarında moda fotoğrafçısı Özgür Zülal, stylingi Deniz Marşan, Makyaj M.A.C ile Öner Evez Ajans mankenleriyle gerçekleştirildi.

Unutmayın..!

hemen takviminize 12-16 Haziran 2013 tarihlerini şimdiden not edin! Nişantaşı sanat Parkta bir moda sokağı GalataModa neon sürprizleri ile sizleri bekliyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL