Ana Sayfa Haberler 28 Mayıs'ı TOG Bazar'a Ayırın..

28 Mayıs'ı TOG Bazar'a Ayırın..

Gençlerin sivil toplum kuruluşu olan Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), TOG Bazar’ın yedincisini bu yıl 28 Mayıs Salı günü Esma Sultan Yalısı’nda  gerçekleştirecek. Ünlü markaları bir araya getiren TOG Bazar’dan elde edilen gelir, Toplum Gönüllüsü Gençlerin Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk  projelerine aktarılacak. 

Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve binlerce kişi tarafından ilgiyle takip edilen TOG Bazar her yıl olduğu gibi bu yıl da  Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlere destek sağlamayı hedefliyor. Geçtiğimiz yıl TOG Bazar’ı 2017 biletli ziyaretçi gezmiş ve TOG projelerine aktarmak üzere 444.325 TL  gelir elde edilerek bir rekora imza atılmıştı. 

Her sene olduğu gibi Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşecek olan TOG Bazar’a bu sene 100’ün üzerinde firma birbirinden özel tasarımlarıyla katılıyor. Yapı Kredi Crystal Kart ana sponsorluğunda düzenlenecek olan TOG Bazar’da her firma kendileri için ayrılan standlarda ürünlerini satışa çıkaracak. TOG Sosyal Komite tarafından gerçekleştirilen TOG Bazar tasarım ve moda dünyasıyla yakından ilgilenenlerin buluşma noktası olacak.

TOG Bazar’dan elde edilen gelir, eğitim, sağlık, çevre, insan hakları, kadınların güçlendirilmesi vb. pek çok farklı alanda Toplum Gönüllüsü Gençler tarafından uygulanmakta olan sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak. 

TOG Bazar’ın 7’incisinin gerçekleşeceği bu yıl, kendi alanında ün yapmış 7 erkek, 7 kadın modacı ile bir araya gelerek TOG için çok özel tişörtler tasarladı:
Burak Yılmaz - Özlem Süer
Kerem Gönlüm - Mehtap Elaidi
Emre Karayel - Nihan Buruk
Yağmur Atacan – İdil Tarzi
Sarp Apak – Tuvana Büyükçınar
Kıvanç Kasabalı- Gamze Saraçoğlu

Kenan Ece – Özlem Kaya’nın tasarladığı tişörtler TOG Bazar’da satışa sunulacak. Elde edilen gelir toplum gönüllüsü genç kadınların hayatın her alanında sorumluluk alabilen, özgüveni yüksek, liderlik vasıfları güçlenmiş bireyler olmalarına destek için yürütülen ‘Kadın Hakları Eğitici Eğitimi’ne aktarılacak.

Giriş ücretinin 25 TL olduğu TOG Bazar’ın tüm organizasyonu gönüllüler tarafından gerçekleştiriliyor.

Kandilli Vapur İskelesi-Bebek ve Esma Sultan Yalısı arasında ücretsiz tekne seferleri yapılacak.

Tekne Seferleri:
11.30 Kandilli Vapur iskelesi, 11.45 Bebek Vapur İskelesi Varış: Esma Sultan
14.00 Kandilli Vapur İskelesi - 14.15 Bebek Vapur iskelesi Varış: Esma Sultan
Kalkış: 14.30 Esma Sultan - Bebek Vapur iskelesi - Kandilli Vapur iskelesi
Kalkış: 17.00 Esma Sultan - Bebek Vapur iskelesi - Kandilli Vapur iskelesi

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL