Ana Sayfa Haberler Shiseido ile Güzelliğinize güzellik katın

Shiseido ile Güzelliğinize güzellik katın

Doğu estetiği ile Batı biliminin duyarlılığını birleştirmede öncü olan Shiseido eşsiz ürünleri ile aynı anda görme, dokunma ve koklama duyularına keyif veriyor. Her bir krem, her bir losyon saf, eksiksiz ve benzersiz bir keyif vermeye adanmanın yanısıra sağlığı, güzelliği ve ruhsal huzuru arttırmaya olan sorumluluğumuzu da yeniler. Ürünlere http://www.shiseido.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

*Dudak & Yanak Renklendirici : Geleneksel Japon dudak boyamasından esinlenilmiş ve aslen Aspir’den (yalancı safran olarak da bilinen papatyagiller familyasından bir bitki) elde edilen bu kompakt renklendirici hem dudaklarda hem de yanaklarda kullanılabilir. Gerçek parlak bir kırmızının baz rengine hafif altın parıltısı katılarak elde edilmiştir.

* Göz Farı Bazı : Bu şeffaf pembemsi bej tonundaki baz, sim içermeyen bir parıltı verir. Arttırılmış bir renk yoğunluğu elde etmek için pudra yapısındaki farların altına uygulayın.

* Göz Farı : Sade nötr tonlardan oluşan ikili far ; sedefli kömür grisi, orta koyuluktaki yumuşak ve mat kahverengiyle eşleşerek güzel ve zarif bir bitiş sağlıyor.

* Krem Eyeliner : Yoğun yapılı, dramatik etkili, parlak, koyu mor krem eyeliner

* Allık : Allık renkleri alevli altın mercan ve ışıltılı parlak pembe, tek başlarına kullanılabileceği gibi, göz kamaştıran üçüncü bir renk yaratmak amacıyla fırçayı iki rengin üzerinde birden döndürüp karıştırarak bir arada uygulanabilir.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL