Ana Sayfa Haberler Interpress'in Web Sitesi Yenilendi

Interpress'in Web Sitesi Yenilendi

72 yıldır medya takip hizmeti sunan Interpress’in yeni web sitesi ‘www.interpress.com’ kullanım kolaylığı sağlayan menüsüyle ziyaretçilerini daha modern ve daha fonksiyonel bir yapıyla karşılarken, çok daha ayrıntılı bir içeriğe de sahip oldu. Yeni internet sitesinin ziyaretçileri bundan sonra, Interpress ile ilgili yeni ürün ve hizmet bilgilerini anında görürken, ürettiği hizmetler hakkında da güncel ve daha geniş bilgilere hızla ulaşabilecekler.

Yeni sitenin gerek ana sayfa gerekse iç sayfalarında, sade ve işlevsel özellikler taşımasına dikkat edilirken, stratejik konumdaki yöneticiler de, Interpress’in hizmetlerini video anlatımlarıyla destekliyor. Sitede ayrıca müşterilerinin Interpress’ ten aldığı hizmetler hakkında yaptığı yorumlara da yer verilmesi ve yeni bir sinerji ortamı sağlanması dikkat çekiyor.

Interpress’in web sayfası yeni tasarımıyla, müşterilerine hizmet aldığı veya ilgilendiği konuya en hızlı şekilde ulaşma imkânı sağlarken, Interpress’in yeniliklerinden anında haberdar olma ve bunları hızla uygulama fırsatı da sunmuş oldu. Interpress, yeni web sayfasının yanı sıra, Twitter ve Facebook sayfalarını da hizmete açarak müşterilerinin ve hedef kitlesinin sosyal ağlar üzerinden de kendisine ulaşmasına olanak sağladı.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL