Ana Sayfa Haberler Anneler Günü Hediye Kampanyamız başladı...

Anneler Günü Hediye Kampanyamız başladı...

Kampanya Başlangıç: 24.04.2012  Saat: 12:00

Kampanya Bitiş    : 09.05.2012  Saat: 17:00

 
Cotton Box ile yaptığımız hediye kampanyamızın takipçilerimiz tarafından ilgi görmesi üzerine dizisponsorlari.com sitemizde Anneler Gününe özel kampanya sponsorumuz yoğun talepler doğrultusunda Cotton Box markasıdır.
 
Takipçilerimiz için yepyeni farklı bir oyun başladı. Kelime Avı Oyunumuz  farklı ve eğlenceli...
 
Kelime Avı oyunumuzda 100.kişiye, Adını Feriha Koydum, Alemin Kralı  ve Canım Benim dizisinde kullanılan  Sitare yeşil Dreamline Yatak Örtüsü, 
 
200.kişiye ise  Alemin Kralı ve Çocuklar Duymasının en çok sorulan ,Hürrem Turkuaz saten nevresim takımını Anneler gününe özel kampanyamızda hediye ediyoruz.  
 
Kelime Avı oyununun kuralları :

1) Oyuna katılmak için web sitemize üye olmanız ve üyelik girişinizi yapmış olarak sayfalarımızı gezmeniz gerekmektedir. Web sitemizin sayfalarında, kampanya kelimesini oluşturan harflerden bir tanesi belirecektir. Tek yapmanız gereken yakaladığınız bu harfleri tıklamaktır. Her sayfasında farklı bir harf çıkabilir ve ulaşılacak kelimenin her harfinin görünme sıklığı diğerinden farklıdır. Web sitemizde ne kadar çok sayfa gezerseniz tüm harfleri yakalama imkanınız daha fazla olacaktır.

2) Sayfalarda beliren harflerden, kampanya kelimesini tamamlayacak tüm harfleri bulup tıklayan üyemiz oyunu tamamlamış olacaktır. Oyunumuzu 100. ve 200. sırada tamamlayan üyelerimiz anneler günü kapmanyası ödüllerine hak kazanacaktır.

3) Oyunumuz 24 Nisan 2012 öğlen12:00'de baslayacak, 9 Mayıs 2012 saat17:00'de sona erecektir.
 
5) 18 yaşın altındaki kullanıcılar oyuna katılamazlar, katılıp kazansalar dahi ödül almaya hak kazanamazlar, böyle bir durumda oyunu tamamlayan bir sonraki üyeye ödül verilecektir.

6) Sekiz Net çalışanları ve yakınları oyuna katılamazlar.

7) Katılımcılar, üyelik formunda yer alan bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler.

8) Anneler günü kampanyasında hediyeleri kazanan üyelerimiz 9 Mayıs 2012 Çarşamba günü web sitemizin ana sayfasında duyurulacaktır ve üyelik bilgilerinde belirtmiş olduğu irtibat bilgilerinden kendileri ile iletişime geçilecektir.

9) Teslimat sadece yurtiçi adreslere yapılacaktır. 

10) DiziSponsorlari.com üzerinden oynanan kelime oyunu, geliştirilme aşamasında farklı işletim sistemleri ve farklı tarayıcılar ile denenmiştir ancak kullandığınız bilgisayarın işletim sistemi, versiyonu, internet tarayıcınızın tipi ve versiyonuna bağlı olarak bazı sorunlar yaşamanız durumunda tavsiyemiz, tarayıcınızın ve bilgisayarınızın "cache" belleğini temizleyerek tekrar giriş yapmanızdır.

11) DiziSponsorlari.com, web sitesinin yayın yaptığı sunucuya, yazılımına, veritabanına, ağ yapısına dışarıdan yapılacak müdahaleler ile ve/veya oyunda bulunabilecek olası yazılım hatalarından yararlanarak kendine avantaj sağlayan kullanıcıların, kazanmış oldukları hediyeleri vermeme hakkına sahiptir.

12) DiziSponsorlari.com, oyun başlangıç ve bitiş tarihlerini değiştirme, hediyelerin renk, marka model değişikliğini yapma hakkına sahiptir.

13) Oyuna katılan tüm üyelerimiz yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL