DiziSponsorlari.com web sitemizi ve Dizi Sponsorları uygulamamızı kullanmakla aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları Uygulaması Kullanım Koşulları


Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulaması ile Tv de izlediğiniz bir çok dizilerdeki, karakterlerinin kıyafetlerine, mobilyalara, aksesuarlara, ve binlerce markaya ulaşabilirsiniz.

Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulaması ile beğendiğiniz dizi karakterinin hangi marka ürün kullandığını görebilecek , satın alabilecek ve Facebook, Twitter, Whatsapp ve E-mail ile arkadaşlarınızla anında paylaşabileceksiniz. Yeni bölümlerde kullanılan yeni kıyafetler ve ürünlerden anında haberdar olacaksınız.

Dizisponsorlari.com Sekiz Net Ltd. Şti. tescilli markasıdır.

Sekiz Net, Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulamasının genel görünüm ve dizaynı ile uygulamadaki tüm bilgi, resim, logo, tüm teknik veriler, iş metodu, iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sinai mülkiyet sahibi/lisans sahibidir. Web sitemizdeki ve uygulamamızdaki hiçbir metaryal önceden yazılı izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz. Aksine davranış hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Sekiz Net'in web sitesi ve bu uygulama ile ilgili tüm hakları saklıdır.

Sekiz Net, Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulamasındaki formlar aracılığı ile kullanıcı tarafından verilen e-posta adresi , sabit veya mobil hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden sms, e-posta, tel görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kendisine ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı web sitesini kullanmakla ve uygulamayı indirmekle aksine yazılı bildirim olmadığı müddetçe Sekiz Net'in kendisine yönelik belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan eder.

Kullanıcılar Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulamasında verilen ekranları sunulan imkanlar çerçevesinde kullanmak zorundadır. Kullanıcılar web sitesinin veya uygulamanın içeriğine, görünümüne, çalışma yapısına olumlu ya da olumsuz şekilde müdahalede bulunamazlar. Servis sağlayıcı veya sunucuya müdahalede bulunamazlar.

Kullanıcılar Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulaması vasıtasıyla yönlendirildikleri sitelerde yer alan ürün ya da hizmet kupon ya da şifrelerinin Sekiz Net’e ait olmadığını bildiğini ve yönlendirdiği sitenin veya ürünlerin ya da hizmetlerin esas satıcısı/sağlayıcısı olan firma tarafından sunulduğunu kabul ederler.

Kullanıcı, Dizisponsorlari.com web sitesinden ve Dizi Sponsorları uygulamasından yönlendirildikleri sitelerdeki üyelik, satış, sipariş, tedarik, kargo gibi süreçler ile ürünlerin teslimi veya ürünlerdeki olası sorunlarla Sekiz Net'in hiçbir ilişkisi bulunmadığını kabul eder. Siparişlerinde yaşanabilecek hiçbir sorunla ilgili Sekiz Net'i sorumlu tutmayacağını taahhüt eder.

Sekiz Net Dizisponsorlari.com web sitesinden ve Dizi Sponsorları uygulaması ve bu uygulama içerisinde yer alabilecek kampanya bilgilerini,bir nevi site içeriğini,kampanya şartlarını ve kampanya süresi ile hizmet satışlarını, bu satışların içeriği ve sürelerini dilediği zaman ve şekilde değiştirme ve taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu kullanım koşullarından dilediği değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Sekiz Net herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Sekiz Net, kullanıcı tarafından Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulamalarının kullanım koşullarının ihlal edilmesi halinde, kullanıcı tarafında veya üçüncü şahıslar tarafında oluşabilecek hiçbir zararda sorumluluk kabul etmez. Dizisponsorlari.com web sitesi ve Dizi Sponsorları uygulamalarını kullanmakla, kullanım koşullarını ihlal etmek suretiyle Sekiz Net'e vereceği tüm zararlardan sorumlu tutulacağını kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcı, kullanım koşullarına aykırı davranışları nedeniyle Sekiz Net'in uğrayacağı her türlü zararı aynen tanzim edecek olup, Sekiz Net'in aykırı davranış nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya rücu hakkı saklıdır.

 

EN GÜNCEL